Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • OnSeT

    őstag

    válasz Murder3 #11331 üzenetére

    ezen most ne sértődj meg, de te el szoktad olvasni amit írsz?
    alig bírom kibogarászni belőle hogy mit akarsz mondani.

    feláldozol egy saját lényt aminek a powerjét azonnal visszakapod és 150 voidot kapsz a 90% helyett.

    tehát akkor azt mondod hogy nincs instant visszatértés a power poolba, hanem a voidba a megszokott 90 helyett 150 power kerül a 100 poweres phoenix esetén, ami aztán fokozatosan mp-ként pl 5-6-al megtérül.

    így már egy fokkal jobb de még így is van 50 bónusz power, amit egy 10 mp-ként használható 25 poweres spell esetén még mindig OP-nak tartok.
    2 kör és visszajött egy elvesztett well ára.

    feláldozol egy saját lényt aminek a powerjét azonnal visszakapod és 150 voidot kapsz a 90% helyett.

    az azonnal visszakapod rész nem tudom miért írtad bele mert ez félrevezető, az én értelmezésem szerint az azonnal azt jelenti hogy a megkapott power a power pooolba megy ahonnan rögtön felhasználó.

    ahhoz meg nem kell ilyen különleges spell hogy "azonnal" visszatérüljön a power a voidba, mivel az mindig rögtön jelenik ott meg de csak az eredeti értéknek a 90%-a.

    egyértelműbb lett volna ha eredetileg is úgy írod, mint az előző postban:

    feláldozol egy saját lényt, mely power költségének a szokásos 90% helyett 150%-a kerül a void powerbe, amely ezután az ott lévő power mennyiségnek megfelelő sebességgel fog visszacsordogálni a power poolba.

    Azt nem értem miből gondoltad h 150 instant menne vissza.

    nem a 150 hanem a 100 és ebből: [link]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák