Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fantom922

    aktív tag

    Szerintem a legend szintet én is elérném, de most komolyan :) Most éppen Annihilator vagyok úgy, hogy 1v1-be keveset megyek (tod arany kör 3 bonyóval alatta :D) inkább 2v2 a kedvencem. Linekiller, hiába érném el a Legend szintet a közeledbe se érnék játéktudásban. Murder, van aki tehetségesebb és van aki nem. A tehetségtelenebb hiába játszik 1000-et akkor se lesz olyan jó mint a vérprofi, pedig lehet az jóval kevesebbet játszik. Számít a tapasztalat is persze azt nem vitatom... Persze ne érts félre te lehetsz vérprofi, ezt magamra értettem :)

    ...és linekiller abszolult értettem amit írtál :) én is így gondoltam. Ezért mondtam, hogy nem figyeltem az ellent, ugyanis túl sok egysége maradt és én felhúztam a wellt. Nem kellett volna, mert nem tudtam bevédeni. Viszont ez gyengébb deckkel. sadó/frosttal védtem volna, ez viszont fire/bandit volt. Azzal nehezebb. Drágák az egységek és nincs épületre védelem. Lehetett volna még aura of corruption, de nem volt elég a power... Úgyhogy igen azokra nem figyeltem amiket írtál.

    Skacok 2v2-ba jöjjön már velem valaki néha. Vegyetek fel friend list-re plsssssssss IGN Ovobacsi

    Jó volna több magyarral is kipróbálni magam...

    [ Szerkesztve ]

    „Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

Új hozzászólás Aktív témák