Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dtomka

    veterán

    válasz Silεncε #522 üzenetére

    Köszönöm, h vetted a lapot! :R
    PC-n nem tapasztaltam ilyet, de tényleg. A konzol az más...még annó a BFBC2 egyik konzolos videót nézve a helit odacsapta a földhöz és semmi...PC-n nem élte volna túl.

    kivág betöltés közben, aztán indíthatom újra a játékot
    Ma egész nap (ENAW) szerveren voltam...és minden új map betöltésekor kidobott. A köv csatlakozáskor megkérdeztem az admint....ADMIN! SERVER PROBLEM OR OTHER...? Yes server problem, but I hope solve it quickly.
    Tehát korábban is írtam, tökéletes sosem lesz, a patchek után sokszor tapasztalhatóak hibák. De, megoldódik :)

    (#523) kisza25
    Én eleinte keresem azt a járművet amihez leginkább kedvem van. Majd elkezdem feloldani a "kihívásokat". A végére szoktam hagyni a fegyvereket....most éppen itt tartok a BF1-ben. Nem lesz ez sem 100%-os, de ezáltal változatos játékot játszottam ezzel a játékkal is. :)

    Amúgy infre meg ott a COD, akkor már bf felesleges is...
    Dehogy, a COD-dal is játszottam inf...-t nem volt rossz, de a BF sokkal több élményt adott. Lehet a közösség, de inkább a játék maga és stílusa az ami miatt maradok a sorozatnál.
    Még 1 dolog! Aki fps-ezik az ne egy noname egérrel tegye.... nem a játék hibája lesz ha a k/d-je alacsony marad, de ezt Ti is tudjátok ;)

    (#524) k-adi
    Megértelek :) De ne stesszeld magad... ilyen iqnuku videó készítők miatt...nem érdemes!
    Készítsen ilyen poénvideót, ha jobb játékot tud készíteni...de nem tud. Így számomra az ilyen ember szánalmas videója=NOOB! ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák