Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gergo0328

    senior tag

    válasz lala42 #17750 üzenetére

    Nah figyi Messer katonatárs. adjunk egy esélyt eme programnak...ha nem jó keresünk egy off feliratú gombot és elpasszoljuk.Ne légy régimódi (:D) Este jövök játszani.(hagyjatok egy 12X-es VS98 rohamcsipát nekem):DD

    :R

  • medvezsolt

    senior tag

    válasz lala42 #17750 üzenetére

    Bakker, hogy megfogalmaztad az én véleményemet is erről az egészről:) Mindenki úgy játszik ahogy tud, minden helyzet ellen van megoldás, összefogás!!

    Mint ahogy már milliószor kiderült, ahány ember annyi vélemény. Nem lehet ilyen szabályokat kialakítani. Max. 1-2őt. Meg egyébként van 1-2 ezer szerver, keresni kell másikat. Azért van sok szerver, hogy valahol megtaláld a kényelmes játékot.

    Természetes, hogy nagyon idegesítő játékvitelnél, meg ha kö**g mód játszik az ellen, akkor kirugás, aztán ban. De semmi több nem kell.

    Üdv
    (Jöhet a vízözön:P)

    [ Szerkesztve ]

    " A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

  • mackosajt

    addikt

    válasz lala42 #17750 üzenetére

    Így, első olvasatra azt érzem, hogy eddig te szerencsésnek mondhatod magad, mert nem voltál még olyan csapatban, ahol 10 csipa van, akiket támogat 2-3 assault/medic, a maradék meg próbál támadni, majd halnak halomra.
    Képzeld, van ilyen, és magyarok a csipák, akiket nem érdekel a csapatjáték. Na most mivel ez elvileg olyan kéne legyen, meg kell próbálni "nevelni" a játékosokat, hogy ezzel is élvezetesebb meccsek alakuljanak ki mindkét oldal számára. Igen, jól látod, mindkét oldal, hisz biztos élvezetes a "túlerős" oldalon játszani, de a másik oldalon szenvedő (na nem a 10 csipára gondolok, abból sem a rohamosokra) játékosok biztos nem értékelik ugyanígy.

    Ez a "Nem azért adtam ki anno 12000 rúpiát a játékért, hogy ne használhassam a játékban elérhető cuccosokat." érdekes gondolkodás.
    Na most aki dohányos, megveszi a bagóját, nem gyújt rá ott, ahol ezt tiltják. (ha meg mégis, és elkapják, akkor vessen magára.)
    Arról nem beszélve, hogy Gabi megtehetné, hogy senkit nem kérdez a szabályozás terén, és saját kénye kedve szerint szabályozhatná a szerókat, hisz ő fizeti (na meg még páran, de most az egyszerűség kedvéért írtam így), lehetne akár teljesen más a szabály. De ő inkább megpróbálja a közösséget kikérdezni, hogy szerintük mi lenne a jó. Olyan úgyse lesz, hogy mindenkinek jó legyen. Ez egy lehetetlen dolog. Kivitelezhetetlen, hogy mindenki igényének megfelejen.

    A kommunikáció meg tény, hogy fontos.

    ui: remélem nem bánt a hozzászólásom egyetlen része sem, mert nem célom, csak gondoltam, mondok már pár gondolatot én is.

    http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

  • gabipaci

    addikt

    válasz lala42 #17750 üzenetére

    Mit nem értesz a kérdésen?
    Nincs új szabály! Csak a sniperek számának korlátozása van, de ez már várható volt, amint lehetőség nyílik rá.
    Én nem csak a magam szórakozását nézem, hogy haha, odaát 10 sniper van, nem baj, jó ez így, legalább nyerünk...
    Kicsit szopóka lehet a maradék pár embernek, aki játszani megy fel, de másodmagával nem tud kitörni Port Valdez kezdőről. Én az ő érdekeit nézem.
    Tehát nincs új szabály! A CG túlzásba vitelét eddig sem komáltuk, annyi az újítás, hogy számszerűsítve lesz a tűréshatár!
    Semmiféle új szabály nincs! A főbázisokat eddig sem engedtük támadni, mostmár legalább nem lesz olyan, hogy lőhatak, mert nem látja az admin.
    Szó nincs új szabályról! A helik ellopása Conquesten nem megengedett.
    Rush módban a védők járműve szabad préda.
    Annak fényében, hogy nincs új szabály, csak a meglévőeket segít egy program betartani, miéert fogyna el a játékosközönség? Mert ugye a többség azt mondja, hogy nem kell az adminprogram, bár engem nem érint, mert úgyis betartom a szabályokat.
    Ezért kérdeztem (és most nem rád célzok!!! ) hogy most aza baj, hogy a meglévő szabályainkat próbálom egy program segítségével betartatni, tehát nem csak akkor kell jól viselkedni, amikor látja az admin???

    "Ha magyarokkal játszunk, inkább arra kellene figyelni, hogy hangkomunikáció legyen a játékosok között." - ehhez képest nem nagyon látlak a TS3 szerverünkön.. :)

    Logitech hardware tester

Új hozzászólás Aktív témák