Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ghostface

    senior tag

    válasz gabipaci #17005 üzenetére

    Tudom hogy nem engem kérdeztél, de szerintem a legtöbb ember a spot, és a sebzés miatt jár hc-ra. Én elég sokáig Americas Army-ztam, és megszoktam azt hogyha meglövök valakit az max 2-3 találat után meghal. Nem jött be hogy a spottal felfedik a rejtekhelyeimet, és hogy fél tárat kell lőnöm az emberbe hogy meghalljon. Az új patch óta viszont 2-szer játszottam már a PH szerveren miután olvastam hogy jobb lett a sebzés, és ez már tényleg javult. Valahol a HC és régi sebzés között van félúton, így már a normál mód is játszhatóbb. Ha spotolást kikapcsolod akkor a minimapról is eltűnik, vagy csak az emberek feje fölül? Szerintem ha a minimapon látszik a spot az is épp elég, de nem akarok beleszólni mert nem járok sokat a PH-ra, bár talán majd mostantól.

    PSN: Nifty_Ghostface

  • bul07

    nagyúr

    válasz gabipaci #17005 üzenetére

    én világ életembe HC szervereken játszottam két év cod4(csak HC) után jött az MW2 (itt is csak HC) de annyi csaló volt hogy váltottam BC2-re és itt is csak HC

    és hogy miért HC mert egyszerűen utálom a normál sebzést fél egy tár hogy valaki meghaljon na ne már cod szériás HC szeretem egy két golyó és halál
    oké hogy patch óta könnyebb ölni de nekem BC2 HC is gyenge sebzés tekintetébe
    viszont a nagy pályák miatt nem igen lehet tovább keményíteni szerintem

    meg másik érv hogy HC-n nincs spot amit én játékba épített WH-nak tartok mindegy lenne ha rendes WH-t használna az ember ezért is nem ítélem el a BC2-be WH használókat, persze ami automatán öl rángatja a fegyvert vagy más plusz nyújt(nehezebb megölni) az nem tolerálom én se de a sima WH-t megértem

    majdnem ugyanaz mint amit Ghostface írt

    [ Szerkesztve ]

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Új hozzászólás Aktív témák