Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Target78hu

    aktív tag

    válasz ciry #7596 üzenetére

    Mint mezei földi halandó ,tudom nem érdekel a véleményem Ciry (bár nem így ismertelek meg) ,de szerintem nem kell sok szabály elég egy és egy "fél" -rushra ;)
    Az egyik a csúnya beszéd ez szerintem elég alapvető dolog ,bár néha röhögséges a vérpistik kirohanása (Elevens rulz) :D
    A másika a balansz ,mert általában ,ha 4-5 fő a különbség ,akkor van gond -bár gondolom ,hogy nehéz játék közben figyelni a történésekre (ha már admin valaki) ,de ha progi nem menne legalább 1-2mp a tabellára nézni ,hogy ja azért nem támadnak mert fele annyian vannak ..
    Vagy még egy apróság ,ha valaki váltja a mapot ,akkor egy apró üzivel tisztelje meg a többi játékost legalább ,hogy pályaváltás skacok -mert van aki türelmesen megvárja ,de vannak akik kilépnek ,hogy mi a ... van már!
    Nekem8 mi lesz ,mert ha tehetem ott játszok ,mert nem laggol a szeró (más miatt is ,de az már nem aktuális sajnos)!

    petymeg
    Szia!
    A singleből nem jönnek át fegyók a multiba! A lőszeres dobozt és a medikes cumót stb unlockolni (kinyitni) kell ,de egyedül a pl a defibrit(kenyérpirítót) a medicknek tart viszonylag sokáig feloldani ,a többit hamar meglehet szerezni csak az adott kasztot kell erőltetned! ;)

    [ Szerkesztve ]

    hkv.hu

Új hozzászólás Aktív témák