Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BalaNce87

    addikt

    válasz bul07 #21652 üzenetére

    Tényleg nagyon elcseszték ezt a spotot, mondjuk köröket bokrokban campelő sniperek ellen jól tud jönni, bár gondolom ezért van killcam, bár azt már kicsit sok hogy mind2 van, tudom tudom hc-ba ez nincs, de valahogy ott jóval kiszolgáltatobb vagyok, mert bármilyen kósza lövedékbe meghalok, és nekem nem tetszik hogy minden fegyver ugyanolyan erős és hiába lő rám messziről egy fos smg-vel ha 4-5 golyóba meghalok.
    Más téma: Sniper betiltásának meg túl sok értelmét nem látom hc-n mivel egy abakan 4x-es zoomal ugyanott vagyok sőt... bár iszonyat mód terjedtek ott a csipák, persze nem véletlen, mert nem CSAK fejesbe haltak az ellenfelek. Szóval én nem pont a sniper fegyvert nevezném a legerősebb fegyvernek csak 1 lövésem van és nemtudok kipötyögni 100-200 golyót így illene meghalniuk, igaz közelre fura mód elég egy golyó persze nem mindig, nem is értem hogy messzire miért lesz ennyivel gyengébb egy lövedék mikor arra lett tervezve... nem véletlen hogy pisztollyal sok killem van amiker reconnal vagyok, mivel elég sokszor kell befejeznem azt amit elkezdtem.

Új hozzászólás Aktív témák