Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • iMaverick

    addikt

    válasz neko18 #62155 üzenetére

    A dogtag-ek kereséséhez nem kellenek, de a lifttel való lemenetelhez már igen.

    Vagy alternatíva: EOD bottal kell "besurranni" amikor egy csapatnak sikerül lemennie. Először értetlenül néztem, hogy az engi mit machinál ott az EOD-dal, aztán amikor megkérdeztem, mi a jófenét emberkedik (EOD-odtik?) ottan jól, akkor leírta... Állítólag a YT-on is vannak ilyen videjók, csakhát annyira azért nem érdekel a dolog.

    (Jókora szerencsém volt, amikor a Giants of Korholia-s pályán az egyik "IFA" alatt megláttam azt a nyomoronc kis dobozkát. Hopppsz már hasítottam is ketté a bicskával.)

    Más: nem tudom, ki hogy van vele, de nekem bejött a Phantom. Azért ezzel más "érzés" ölni, mint a lőfegyverekkel... Persze ha sokan jönnek, vagy elvéted, akkor annyi. ;] Azt sajnálom, hogy nem írja ki, milyen messziről sikerült leszedni az ellent: szerintem néztem volna párszor a m-ek után. Persze szigorúan HC-s szerverekre járok vele!

    "Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

Új hozzászólás Aktív témák