Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lofagi

    addikt

    válasz Shodan #19505 üzenetére

    Szerintem nem sokan vannak akik annyira prok lennének,hogy bemennek egy pályára és egyből olyan profik, hogy mindig tudják honnan jön az ellen. Ha gondjaid vannak a hátba lövésekkel akkor menj és játssz először rusht, ott némileg lienáris a pálya és kisebb az esély, hogy bárhonnan lelőhetnek, illetve kisebb az esélye, hogy hátba, persze azért ott sincs kizárva. 2. keress magadnak valakiket akikkel együtt tudsz játszani, hidd el teljesen más élményt nyújt, mikor haverokkal vagy bent és mindenki tudja mit csináljon. 3. abban maximálisan igazad van,hogy tele van bugokkal és jogosan merül fel sokakban, hogy miért kellett ezt így kiadni, nyilván találgatások lesznek, de a valódi okot úgy is csak a EA/Dice tudja. 4. a pályák szerintem egyáltalán nem fosok, mindenkinek meg van már a maga kedvence aki épp eleget tolja. Nem tudom, hogy mennyi játékórát fektettél bele, de ha 10 óra alatt vagy még akkor nem játszottál semmit se, sőt még szerintem ha 20at tettél bele akkor sem. 60-70 óra játék után is ez lesz a véleményed azokkal a paraméterekkel amiket én még itt hozzátettem,hogy jobb legyen a játékélményed, akkor már úgy mondhatod, hogy megbántad, hogy van is tapasztalatod elég rendesen.

    - random crashek
    - netcode

    Ezeken ha javítanának nekem tökéletes lenne, ez a kettő amivel jelenleg nem vagyok megbékélve

    Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

Új hozzászólás Aktív témák