Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • devilinsid3

    addikt

    válasz dilipok #49264 üzenetére

    akkor hogy mondjam, hogy jól megérhető legyen :D csak azért, mert helivel kiszednek 2-3x feladni azt, hogy tankok ellen hatásos legyél hát.. nem tudom
    és itt a helivel könnyű repülni alatt nem azt értem, hogy mennyire tudsz hanem, hogy mennyire engednek, sok igla-s, AA-s, jet stb.
    amikor felmegyek/felmegyünk egy szerverre már úgy kezdődik szinte mindig, hogy mér az AA meg a stinger-es inf. na most akkor ezeket az előző körben belőtték? nem valószínű.. csak alapból azzal kezdi, hogy megpróbál visszafogni, ami az esetek nagy részében nem jön be, mivel "ellövi magát" látni a füstöt, így kiszúrod majd le is lövöd.. nem sok esetben tud meglepni egy stinger-es csak akkor, ha már előtte alapból mért egy AA vagy egy heli aki miatt kinyomtad a füstöt, szóval ezért sem értem miért így tették be az Anti Air-t a játékba, szerintem a 2-ben jobb volt a rögzített.. na meg a jet bombázásról nem is beszélek :D bár sajnos amilyen irányba haladnak a játékok a 4-ben inkább arra leszek kíváncsi mit tudtak még jobban elbaszni vagy lenerfelni, sajnos

    "nem emlekszem, hogy azt mondta volna akarki is, hogy helizni olyan pofonegyszeru, mint m16-tal loni. Vagy igen?" ezt én hoztam fel példának :) nem mondta senki mielőtt belekevernétek, csak amikor szóltam pár szót az m16-ról az lett felhozva, hogy menjek azzal, akkor itt a helis példa rá.. zavar ha lelőnek vele? ott a lehetőség lehet vele próbálkozni

    de már láttam olyan helist is aki megpróbált minél közelebb repülni a másikhoz, hogy majd ő megpróbálja lerammelni :D na most az mi már? :D
    még jettel is khm.. szánalmas, ha lerammeled

    [ Szerkesztve ]

    /// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

  • dilipok

    veterán

    válasz dilipok #49264 üzenetére

    kifutottam a szerkesztesbol, bocsanat. Csak hogy tisztazzuk vegre a dolgot: neked most az a bajod, hogy nem mindenki tud magas szinten jatszani minden fegyverrel / jarmuvel? Hidd el en lennek a legboldogabb, ha profin tudnek pl repulni, de sajnos nem tudok (neha probalkozok, de eddig keves sikerrel). Tankozni is csak szeretek, de nem tudok. Ennek ellenere szeretek a jatekkal jatszani, de nem gondolom azt, hogy aki teszem azt csak m16-al tud/szeret/akar loni (hogy a peldanal maradjunk), az kevesbe szeretne jatszani. Sot, azt sem gondolom, hogy aki jobban jatszik nalam, az egy nolifer senki (pedig be kell latnom, hogy nagyon sokan, nem kicsit jobban jatszanak mint en. Neha csak pislogok). Viszont ezt a hozzallast elvarna az ember a magukat jo jatekosoknak tarto (kepzelo :DDD ) emberektol is. Arra gondolok, hogy csak ezert nem kellene lenezni, lesajnalni, szidni (meg mittudomen mik hangzottak mar itt el az utobbi idoben) azokat, akik nem jatszanak annyira magas szinten. Remelem atjon amit mondani akarok, nincs benne szarkazmus, semmi. Csak en tenyleg ugy gondolom, hogy ez egy jatek es ami itt megy neha, az mar kezd kicsit sok lenni. :R

    [ Szerkesztve ]

    PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

Aktív témák