Hirdetés

Aktív témák

  • devilinsid3

    addikt

    válasz dilipok #49264 üzenetére

    akkor hogy mondjam, hogy jól megérhető legyen :D csak azért, mert helivel kiszednek 2-3x feladni azt, hogy tankok ellen hatásos legyél hát.. nem tudom
    és itt a helivel könnyű repülni alatt nem azt értem, hogy mennyire tudsz hanem, hogy mennyire engednek, sok igla-s, AA-s, jet stb.
    amikor felmegyek/felmegyünk egy szerverre már úgy kezdődik szinte mindig, hogy mér az AA meg a stinger-es inf. na most akkor ezeket az előző körben belőtték? nem valószínű.. csak alapból azzal kezdi, hogy megpróbál visszafogni, ami az esetek nagy részében nem jön be, mivel "ellövi magát" látni a füstöt, így kiszúrod majd le is lövöd.. nem sok esetben tud meglepni egy stinger-es csak akkor, ha már előtte alapból mért egy AA vagy egy heli aki miatt kinyomtad a füstöt, szóval ezért sem értem miért így tették be az Anti Air-t a játékba, szerintem a 2-ben jobb volt a rögzített.. na meg a jet bombázásról nem is beszélek :D bár sajnos amilyen irányba haladnak a játékok a 4-ben inkább arra leszek kíváncsi mit tudtak még jobban elbaszni vagy lenerfelni, sajnos

    "nem emlekszem, hogy azt mondta volna akarki is, hogy helizni olyan pofonegyszeru, mint m16-tal loni. Vagy igen?" ezt én hoztam fel példának :) nem mondta senki mielőtt belekevernétek, csak amikor szóltam pár szót az m16-ról az lett felhozva, hogy menjek azzal, akkor itt a helis példa rá.. zavar ha lelőnek vele? ott a lehetőség lehet vele próbálkozni

    de már láttam olyan helist is aki megpróbált minél közelebb repülni a másikhoz, hogy majd ő megpróbálja lerammelni :D na most az mi már? :D
    még jettel is khm.. szánalmas, ha lerammeled

    [ Szerkesztve ]

    /// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

Aktív témák