Hirdetés
- Fórumok
- PC játékok
- Battlefield 3 - Archívum 2
- (téma lezárva)
- Projektor topic
- Ahogy ígérték, úgy lett: itt az első Noctua vízhűtés
- 35 millió forintos géppel értelmezné újra a PC-t az NVIDIA az ASUS jóvoltából
- Melyik tápegységet vegyem?
- Milyen egeret válasszak?
- Amlogic S905, S912 processzoros készülékek
- Kompakt vízhűtés
- Nekiment a MacBook Neónak az AMD
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- Leégett egy leégés ellen tervezett ROG Equalizer
-
50023 - 49901
50023 - 49901 49900 - 49801 49800 - 49701 49700 - 49601 49600 - 49501 49500 - 49401 49400 - 49301 49300 - 49201 49200 - 49101 49100 - 49001 49000 - 48901 48900 - 48801 48800 - 48701 48700 - 48601 48600 - 48501 48500 - 48401 48400 - 48301 48300 - 48201 48200 - 48101 48100 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Aktív témák
-
radi8tor
MODERÁTOR
-
devilinsid3
addikt
-
@rglaaf
veterán
Sziasztok. Egy ideje nem játszottam a bf3-al, és most hogy próbálok belépni látom hogy szarakszanak a szerverek. Meg vissza is olvasgattam. Olyan hibát viszont nem olvastam (vagy csak nem vettem észre) a fórumon, hogy eltűntek a fegyvereim amit megszereztem, meg a javelinem, meg minden. A rangom az megmaradt viszont. Másnak is van ilyen?
persze hogy van majd vissza csinálják egyszer...

-
Bjørgersson
félisten
-
EczkE
veterán
a logikát nem értem.. ha nem akarsz repülni felesleges kioldani, ha meg akarsz és kell akkor rutin nélkül nem tudod használni..
Neked meg nem tök mindegy?
(#50020) kovy29: Ne szabályozz!!44
-
cickanyalien
csendes tag
Sziasztok. Egy ideje nem játszottam a bf3-al, és most hogy próbálok belépni látom hogy szarakszanak a szerverek. Meg vissza is olvasgattam. Olyan hibát viszont nem olvastam (vagy csak nem vettem észre) a fórumon, hogy eltűntek a fegyvereim amit megszereztem, meg a javelinem, meg minden. A rangom az megmaradt viszont. Másnak is van ilyen?
-
devilinsid3
addikt
-
F_Zolee
nagyúr
-
Sósperec
tag
nagyon jó vagy.. gondolom lőni is megtanultál vele közben
miért nem oldod ki élesben és ezáltal talán még meg is tanulnál lőni vele..látom nem olvastad el a többi hsz-em.
Nem szeretek repülni, nem az én műfajom de jó ha megvan minden hozzá ha kellene majd egyszer. -
Algotis
addikt
-
F_Zolee
nagyúr
-
devilinsid3
addikt
nagyon jó vagy.. gondolom lőni is megtanultál vele közben
miért nem oldod ki élesben és ezáltal talán még meg is tanulnál lőni vele.. -
csapee
őstag
Betelt, bakker a semmibe írok

-
haly
őstag
-
Dexter-2000
őstag
4 napja nem játszottam

úgy gondoltam ezt muszáj volt bekonferálnom
-
#19784448
törölt tag
Játszik vki 1280x1024-ben? Élsimítás nélkül milyen a grafika? 1024x768-ban 4szeres élsimításal sem volt az igazi.
-
Winne
nagyúr
get a life!

Ennyi volt a mai BF-em.

-
p0rch_m0nk3y
senior tag
-
I.T.E.M
senior tag
-
Winne
nagyúr
-
Laraxior
titán
-
Bjørgersson
félisten
-
venom123
tag
Betelt a topik?

(#50000) Winne Fogadok te is refreshelgettél.

-
Winne
nagyúr
50k?
50k! 
Dupláztam ohhjee!

-
Sósperec
tag
-
Laraxior
titán
-
Sósperec
tag
-
Gyula84
veterán
-
Winne
nagyúr
-
SkyS1gn
félisten
-
Sósperec
tag
Nem tudom ki volt aki ajánlotta nekem(nincs kedvem visszakeresni) a flagrun szervert de nagyon köszönöm.
Mindent kioldottam az attack helire
-
stoon
addikt
uj telepités mindent ujratölöttem legfrissebb az összes motyo motyoja és még mindig a win hibát észlelt ezért blablabla!

-
Winne
nagyúr
Én ezt kivételesen szinkronnal kezdtem anno és megszokva nagyon jó szinkronja van, az egyik legjobb a sorozatban.

@(#49990) G4ula84: ebben nyilván nem ők vannak, csak példa volt.

-
Gyula84
veterán
-
kriszpontaz
veterán
és nem is laggolnak a szerverek? eddig nekem 4/4 air map használhatatlan kb.
Volt hogy belaggolt, mire felálltam, megkéseltek
. -
t256
őstag
Juj, de rossz a magyar szinkron.
Tony Sirico-nak kifejezetten jó hangja van.Elindult egy Only Karkrand szerver. Nálam csak az alap pályák nem mennek.
-
Bjørgersson
félisten
-
cs1rk3
tag
-
Laraxior
titán
Eddig 3 kört nyomtam, nem dobott ki 64es szerókról sem és van battle report.
Amíg nem írják hogy rendben vannak addig csak a jószerencse miatt jönnek a reportok

Pedig csak 150 kill kell a toplista 4. helyéhez...
-
devilinsid3
addikt
Eddig 3 kört nyomtam, nem dobott ki 64es szerókról sem és van battle report.
és nem is laggolnak a szerverek? eddig nekem 4/4 air map használhatatlan kb.
-
kriszpontaz
veterán
Eddig 3 kört nyomtam, nem dobott ki 64es szerókról sem és van battle report.
-
t256
őstag
Megérte a szülőknek drága egyetemre járatni őket, hogy tanuljanak programozni.
A tanároknak most biztos büszkén dagad a mellkasuk.
Majd az öreg Paulie Gaultieri ellátja a bajukat, aztán egy életre elmegy a kedvük a szórakozástól!
Ugye Ő ismerhető fel egyéni arcképeden? -
Winne
nagyúr
-
t256
őstag
Több DDOS támadás is érte a Battlefield 3 szervereket
Ha valaki még nem olvasta volna.
-
Algotis
addikt
-
ETOM
addikt
-
Bjørgersson
félisten
-
p0rch_m0nk3y
senior tag
-
brown26
tag
-
SkyS1gn
félisten
-
haly
őstag
Amúgy ha van aki most játszik BC2-vel, az vegyen már fel friendlistre. HalyHUN néven vagyok ott is elérhető.
Már nem volt időm szerkeszteni... -
haly
őstag
-
cs1rk3
tag
-
Bjørgersson
félisten
Megint eltűnt a jobb oszlopa a Premium Assignmentjeimnek. F@szkivanmár.

-
prokxy
nagyúr
-
Algotis
addikt
-
brown26
tag
-
haly
őstag
-
Laraxior
titán
-
Bjørgersson
félisten
-
Algotis
addikt
Most nektek is meghalt a Blog?

-
gali777
őstag
-
prokxy
nagyúr
Játssz 1 percnél rövidebb ideig
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)

-
Janby
tag
Hol is lehet ezt megtalálni?Az a felségjelzés a légi járművön erősen emlékeztet engem egy másik béeffben lévőre...
-
Algotis
addikt
-
kriszpontaz
veterán
-
prokxy
nagyúr
Segítsetek kérlek!
Mivel vegyem fel a gameplay-t? MSI AB-vel csinálom, de 1 perc az 2.2 GB...Olyan kéne, ami nem eszi így a tárhelyet...
-
batai15
félisten
Úgylátom a héten már nem lesz bf. na akkor bele is kezdek valami másba legalább.
-
EczkE
veterán
-
ETOM
addikt
-
SkyS1gn
félisten
Hétvégén se volt már jó, battlelog is írja hogy támadják a rendszert ezerrel...

-
cs1rk3
tag
Hogy lehet ilyen zenét alárakni???
mármint hogy raktam alá vagy hogy mertem ilyen "szuper" zenét berakni? xD
-
ScomComputer
veterán
Hát nekem most már minden szeróra ezt dobja:

1 órával ez előtt még ment!

-
kriszpontaz
veterán
-
devilinsid3
addikt
-
csapee
őstag
-
SkyS1gn
félisten
-
Bjørgersson
félisten
-
cs1rk3
tag
-
kisza25
félisten
Egész jól megy!
Csak agyamra megy már a Close Quarters. Jobb is lett volna a statom ha a végén nem esett volna le az fps 20 körüli értékre.
Elkezdett throttlingolni a procim. Adok neki egy kis feszkót, hátha megjön az esze.az szép lenne, ha throttlingol te meg plusz feszt adsz neki

-
t256
őstag
Egész jól megy!
Csak agyamra megy már a Close Quarters. Jobb is lett volna a statom ha a végén nem esett volna le az fps 20 körüli értékre.
Elkezdett throttlingolni a procim. Adok neki egy kis feszkót, hátha megjön az esze. -
venom123
tag
Nem azt mondtam, hogy nem esik, hanem, hogy nem nagyon. 40 a minimum az ilyen mapokon, de átlag bőven 60 felett van.

-
SkyS1gn
félisten
+1, egy másik vizesített GTX480-at én is betolok a mostani mellé BF4-re.

(#49930) csapee: Nem bírtam működésre a 0-100-at. Csak a negyed mérföldet mérte...
De ott is csak csorogtam, egyszer dugtam rá menet közben. Renault topikban van egy srácnak egy hasonló ELM327, azzal jól működik.Énmeg vagy egy 7970 akármifélét (Matrix, Lightning) vagy HD89xx ha kijönnek arra.
-
Sabre
őstag
Félreértesz, kizártnak tartom h phenommal 60 fps alá nem esik ultrán.
Illetve 16 fős metron az alagútban a kocsiban gugolva tuti.
De nézz meg egy 64 fős gulf of omant, a felére fog leesni, ahhoz szoktam belőni hogy ha ott annyi van akkor mindenhol is. -
Winne
nagyúr
A 64-esen tank sem jut neki.
3000 hsz-t kellett volna elolvasnom. Elakadtam. 
Ez hogy jött most elő?

-
Laraxior
titán
+1, egy másik vizesített GTX480-at én is betolok a mostani mellé BF4-re.

(#49930) csapee: Nem bírtam működésre a 0-100-at. Csak a negyed mérföldet mérte...
De ott is csak csorogtam, egyszer dugtam rá menet közben. Renault topikban van egy srácnak egy hasonló ELM327, azzal jól működik. -
venom123
tag
-
Laraxior
titán
Elvertek mint a rongyot
De azért jó kör volt, még ha a bázisunkat is lövik, akkor is lehet fasza statot csinálni, felesleges sírni 
-
Algotis
addikt
Nem eszik sokat... városban 13,6... katalizátorok nélkül. Tavaly ugyanilyen időben 11.6-ot mértem, akkor még gyári kipufogórendszerrel. Télen ugrik meg egy kicsit, akkor 16. De ahogy olvasgatok a 2.2-2.4-es Honda Accordok is ennyit esznek, nem beszélve az Audikról, meg a többi márkáról...tehát teljesen jó.
A mi Honda Civic 1.6 vtec-ünk 8.6-ot eszik, pedig '94-es a vas és nagyobb hibája *kop-kop* nem volt

-
csapee
őstag
-
Laraxior
titán
Nem eszik sokat... városban 13,6... katalizátorok nélkül. Tavaly ugyanilyen időben 11.6-ot mértem, akkor még gyári kipufogórendszerrel. Télen ugrik meg egy kicsit, akkor 16. De ahogy olvasgatok a 2.2-2.4-es Honda Accordok is ennyit esznek, nem beszélve az Audikról, meg a többi márkáról...tehát teljesen jó.
-
Algotis
addikt
-
Sabre
őstag
-
Algotis
addikt
-
venom123
tag
-
Sabre
őstag
-
Algotis
addikt
-
venom123
tag
-
Algotis
addikt
-
venom123
tag
-
Algotis
addikt
-
batai15
félisten
Még mindíg szar a bf . -.-" ezen már nem lehet segíteni
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
venom123
tag
-
Algotis
addikt
Feltettem ultrára a beállításokat, és villog a pálya

Kockás, villog, ugrál. WTF?! -
DeadMeat
nagyúr
-
Svájcinéger
őstag
A 64-esen tank sem jut neki.
3000 hsz-t kellett volna elolvasnom. Elakadtam. 
-
SkyS1gn
félisten
-
haly
őstag
Told csak végig, rohadt jó a vége

-
Laraxior
titán
-
SkyS1gn
félisten
-
Laraxior
titán
-
SkyS1gn
félisten
-
Winne
nagyúr
-
SkyS1gn
félisten
-
eugabesz
őstag
Az IRAM szerver reggeltől megy hibátlanul,van a pálya-listában vegyesen CTF CQ,menjetek játszani.
-
ScomComputer
veterán
-
blaca83
őstag
Nagyon gáz....!
Elmegy vele egy csomó játékidő és 100-as ranggal + 100-as KD-vel is halomra lövik mindegyiket.

@Laraxior:
-Még nem érkezett,de meglátjuk mit hoz a holnap vagy mi lesz a következő "mese".
-Estére gyere TS-re és "game-elni"
-
kriszpontaz
veterán
-
ScomComputer
veterán
hát én szeretnék olyan csapatba lenni akik "mennek előre, mint az ökör" legtöbb esetben kezdőn ülnek tankkal, AA-vel és ennyi
ritka, hogy nyertes csapatba vagyok vagy pedig "harcban" vesztünkEz egy másfajta ökör.....ha például beülsz mellé a tankba,lavba, akkor kiszáll és mondja(mondta anno ts-n) hogy magába szeretne menni,de akkor minek csatlakozik rám...nem?

Aktív témák
-
50023 - 49901
50023 - 49901 49900 - 49801 49800 - 49701 49700 - 49601 49600 - 49501 49500 - 49401 49400 - 49301 49300 - 49201 49200 - 49101 49100 - 49001 49000 - 48901 48900 - 48801 48800 - 48701 48700 - 48601 48600 - 48501 48500 - 48401 48400 - 48301 48300 - 48201 48200 - 48101 48100 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Fórumok
- PC játékok
- Battlefield 3 - Archívum 2
- (téma lezárva)
Hirdetés
- Samsung Galaxy S25 12/128GB Kissé karcos,Kártyafüggetlen,Tartozékaival. 1 Év Garanciával!
- Audio-GD Master 9 Mk3 fejhallgató- és előerősítő, Class A, dual mono, true balanced, ezüst
- Audio-GD Master 9 Mk3 fejhallgató- és előerősítő, Class A, dual mono, true balanced, ezüst
- Xbox one 500 gb
- DJI Osmo Pocket 2
- Huawei Nova 9 SE 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- BESZÁMÍTÁS! 1TB WD Black SN850X NVMe SSD meghajtó garanciával hibátlan működéssel
- Akció! Logitech G Pro X 2 Superstrike vezetéknélküli egér.
- ÚJ Lenovo Legion 9 - Intel Core U9 275HX, 64GB, 2TB, RTX 5090 24GB OLED 240Hz 3 év garancia!
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy A14/Samsung Galaxy A34/Samsung Galaxy A54
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest






50k!



Tony Sirico-nak kifejezetten jó hangja van.

Na jó, a zene tényleg fúj.







