Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • DjDanee87

    addikt

    válasz odorgg #36109 üzenetére

    Aki havi díjat fizet szerverért, az ki tudja tenni onnan a cheatert.

    "Ha te szívessen játszol úgy hogy 99%-ban nem tudod megállapítani hogy az ellen tiszta vagy nem"

    Én is nagyon örülnék egy COD féle killcamnek, de ha nincs a BF3ban akkor nincs, nem tudok sajnos mit tenni. De ahogy mások is írták, még ha lenne sem tudnád megmondani mindenkiről hogy cheater-e vagy sem. Lehet lát mindenkit falon át a gyerek, de nem céloz oda, nem lő rájuk falon át stb. Így még killcammel sem tudnád kiszűrni.

    CODból van tapasztalatom főleg, ott engem is hívnak rengetegszer cheaternek az 5.1es headsetem miatt. Szoktam előre célozni a sarokra, és persze a sok kezdő aki nem tudja, hogy mennyire lehet hallani a lépteket ha nem rakják be a dead silence perket az mind azt hiszi, hogy WHzok. BF3ban hiába lenne killcam, nem ismerem annyira a játékot hogy megállapíthatnám az emberekről, hogy miért olyan jók. Múltkor például volt egy gyerek aki az 1 órás Conquest menet alatt vagy 4-5 headet adott nekem a tank ágyújával, legtöbbször nem túl közelről. De volt 1-2 killje ami nem head volt tankkal, szóval nemtudom. Ott segített volna egy killcam az tuti.

    De továbbra is. Csalók a való életben is vannak, ahogy a játékban is. Tenni nem tudsz mit ellenük, mert a vérpistikék miatt az ilyen jelentgetős módszerek szerintem esélytelenek. Gondolom rengeteg embert reportolnak folyamatosan, és nyilván a DICE sem tud mit tenni, csak ha nyilvánvaló a dolog. Persze lehet megunták az egész figyelését, mert annyi kamu report ment, nemtudom.

    Hát ja M3oH, nála még én is pontosabban lövök kicsit, persze a KDm meg sokkal szarabb, mert akik joban ismerik a játékot simán bealáznak bármikor.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák