Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • LamaCube

    addikt

    válasz Cybertrone #2795 üzenetére

    Én szerintem ki fogom próbálni és a többiek is, de megvenni csak az egyiket fogom .

    Nálam és hangsúlyozom ez csak az én véleményem, sokat számít a megszokás. 7 éve csak cod-ot játszom és ezt úgy kell érteni, hogy más játékkal egyáltalán nem játszom vagy csak kipróbálás szintjén. Sokan írták, hogy a cod egy hentelős eszement játék. Én úgy gondolom, hogy ez játékos és mód függő és ez igaz BF-re is. Egy dem, dom, sd-n sok értelme a hentelésnek nincs. Ettől függetlenül sokan tdm-et játszanak ezeken a módokon és ez nem a játék hibája szerintem. :N

    BC2 irányítás, mozgást nem tudtam megszokni ezt biztosan a cod-nak "köszönhetem", így valószínűleg ezt se tudnám. Úgy gondolom, ha CS-el vagy BF-el kezdtem volna el multizni, akkor most is azzal játszanék sőt, ha még lenne cod1-es csapatom és szerverek (tudom van még pár), akkor jelenleg is azt tolnám :K

    Tehát nem azt mondom, hogy a BF3 nem lesz jó sőt grafikailag nagyon szép lesz és a játékmenet és élménye is biztosan leköti az embert, de én ezt nem tudnám már megszokni.
    Kívánom mindenkinek, hogy találja meg az örömét, csapatát a játékban legyen az BF3 vagy MW3 vagy esetleg mindkettő. :R

    [ Szerkesztve ]

    HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

  • Winne

    nagyúr

    válasz Cybertrone #2795 üzenetére

    Biztosan tudunk majd együtt gamelni. :K Ha valaki ki sem próbálja és csak úgy ócsárolja és a másikat isteníti majd, akkor leszek én egy kicsit pipa, mert a sok flame-et sem értem megmondom őszintén. Nem mindegy, hogy kinek az apukája az erősebb? :)

    @(#2798) tupacamaru: a te játékstílusodat ismerve ha adsz neki elég időt, hogy megismerd, akkor neked a BF a jobban hozzád illő, de ez az én véleményem.

    Mindenképpen kell nyomni kicsit a bétát, mert abból már sokminden kiderül.

    Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

Aktív témák