Hirdetés

Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz ProEvoFan #27562 üzenetére

    Én is jelentettem némi leírás keretében...
    DE ne csodálkozz,mi itt reportoljuk az IGAZI csalókat,de gondold át,hány sírós kisfiú van,aki 3 HS után már reportolja az ellenség felét,hiába ő a lúzer,iszonyat munka lehet feldolgozni ezeket,mert van még aki a Gézát azért is bejelenti,mert keményebbet sz*rt ma mint ő...
    És ha szépen leírják a jobb statú játékosokat,hogy pl.aim,iszonyat munka végignézni mondjuk a sok 30:10 + feletti jelentettet,szerintem a legtisztább szerveren is van minden kör után 1-2 jelentés,mert ingyé' van és akkor már miért is ne,megy minden sérelemről.
    De hát a központban nem tudják,mennyi a sok reportból az értékes,át kell nézni mind.
    Én alapból nem ilyen egymezős valamit csinálnék,hanem valami űrlapot,írd le,mit láttál,írj meccset,stb...sokan ki is esnének a kamureportolásokból,ha rendesen kéne infót adni+valamivel járna az indokolatlan reportolás...de így ez eddig semmi.Vagy pl.korlátozni a számot,hogy 1 ember napi 1 report,és ha szórakozásból jelentesz,akkor mondjuk minden kamu után 3 nap nó report,aki rendes csalót fog,az meg kapna plusz lehetőséget rá.Máris sokkal több hasznos report lenne. :K

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Aktív témák