Hirdetés

Aktív témák

  • Hajdi

    senior tag

    válasz ForRedGlory #21000 üzenetére

    Azért én erre nem fogadnék. Kezdőként én is így gondoltam, aztán mikor találatot kaptam küldtem a füstöt, mentem javítani, de nem tudtam eléggé serényen ahoz, hogy be is tudjak szállni aprítani. Nagyobb pályákon, pedig szinte minden irányból jönnek az rpg-k. Arról nem is beszélve, hogy ha valaki tankkal van előttem látom, hogy találatot kap, rohanok felé javítani és elhátrál. Persze azért nem adom fel, viszont arra már én is rájöttem, hogy team nélkül iszonyat nehéz dolog érvényesülni. (tudom másnak ez evidens volt, nekem első multis játékom) Ami azért kicsit elveszi a kedvem, hogy tegnap például az elhalálozásom 90%-a robbanásban történt. Néha szinte már élvezem, ha megkéselnek :DDD

    Ami még feltűnt, hogy bárki, akivel szemben állok és beleküldök 21 golyót pl: pp2000-ből, vígan szambázik és leöl. Ez valami skill, vagy öltöztetni kell a katonámat? Netán fürdőköpenyben rohangálok, míg mások ácélmellvértben :F Az egyik kedvencem az volt, mikor töltöttem a fegyverem és az illető, aki 3 MÉTERRE volt előttem ezt kihasználva gyorsan rámküldött egy rakétát. Nem elég a golyó neki, vagy a kés, neeem robbanj piszok!! :DDD :DDD

    [ Szerkesztve ]

    "The Man Who Sold the World"

Aktív témák