Hirdetés

Aktív témák

  • megint én

    őstag

    válasz Cybertrone #10171 üzenetére

    Egyet értek! Taplo (megint) nagyon mellé fogott az okostojás. Ég és föld sebzések vannak. Most a PDW-vel tolom, és 2-3 töltény elég. Viszont baromira nem jó a hitbox, és hiába magyarázza bárki nem ma kezdtem az FPS játékokat, és itt bizony baromira szar a hitbox. 2 példa. Az egyik, mentem le az alagótba, és előttem volt egy sniper a metrószerelvényben. Nem is engedtem el a sprintet, beszaladtam a középső folyosóba, és mér 5-6 métert futottam, mire csatt, és fekszem. Na mondom ez mi??? Ekkor bekön a "killcam" vagy mi. És mutatja, hogy az ölt meg aki a metróban csücsül! A másik, hogy ha sprintelsz, főleg ha még a gyorsfutás is bennvan 1 hit bármiből és fekszel. És nem hang bug, hogy azt hallod, hogy egyet lő. Van egy vidi, ha megtalálom belinkelem. A másik bizonyítéka, hogy védőként leszülettem, és előre sprinteltem UMPvel (egy lövetűre volt állítva) egyszer megnyomtam a gombot, és olyan zsacsitályt találtam el, és azonnal feküdt.
    Szóval taplo, nem tudom mivel játszol, de ez az amiről írsz.

    Ja amit meg a legjobban szeretek, hogy M249el a múltkor mindenkit osztottam erre jött egy fasz akiben AZ EGYÉSZ TÁRAT azaz 100 golyót kiőttem, de semmit nem kapott. Lőttem előbb a fejét, aztán a testét, aztán össze vissza, fölé, alá, mőgé, elé... hátha valahol odébb van a hitbox, de semmi. Szokott olyan is lenni, hogy belesorozok egy emberbe, be is jelez 4x-5x mire megöl, és azt írja hogy 100% :W

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák