Hirdetés

Aktív témák

  • Magnat

    veterán

    válasz Darken #2625 üzenetére

    Jaja, ha a másik oldalon is van, akkor könnyebb, feltéve, h piszkálják 1mást, mert ha a földi célokkal vannak elfoglalva, akkor hiába ... van pl az a pálya (vazze június óta nyomom, de 1 pálya nevét sem jegyeztem meg). ahol az amik támadnak egy majdnem félhold alakú szigetre, és asszem a kínaiak (vagy arabok) védik ... 1ébként is b@szott nehéz partraszállni (a másik, amit nem értek, h h ogyan tudja vki olyan irreális távolságból a 3lábú rakétavetővel kilőni az apc-t, főleg, amikor látom, h kanyarodik a rakéta, mindig hack-ra gyanaxom), aztán nagy véráldozat árán végre sikerült egy spawnt szerezni, de hiába akartok továbbmenni azzal az 1 tankkal, meg a néhány apc-vel, az ellenséges vadász azelőtt lebombáz, h elérnéd a köv. hidat, persze AA nincs ... na szal ezen, meg 1-2 másik pályán láttam már pilótát 100 fölötti ponttal és 2-3 kia-val ... és valszeg akkor sem a földről szedték le őket. Na pl az említett pályán ha a kínaika pilótája jó, akkor gyakorlatilag ő 1edül el tudja dönteni az egész game-t, ami sztem nem jó.

    ̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

Aktív témák