Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GameOver

    aktív tag

    válasz MohaMárk #9074 üzenetére

    "má tőlem is vakmerőbb vagy" - Na, azért túlzásokba ne essünk! Azt vettem/veszem észre, hogy Te nem szereted a tökölést és a sunnyogást, de nyugodt lehetsz, ha rajtam múlna, még mindig nem jöttünk volna be a pálya széléről. :DDD

    Amúgy akkor nem az AA-t üldöztem. Tudtam ugyan, hogy lőtt ránk egy, de úgy számoltam, hogy a heli is kb. akkor fog jönni, így próbáltam úgy helyezkedni, hogy lássuk majd, és nem akartam úgy javítani, hogy közeleg a heli. Tudod, jobb félni, mint megijedni.

    Ezért is lenne jó, ha vennél már végre egy átkozott headsetet, mert akkor tudnánk végre normálisan is kommunikálni, és mindenki tudná, hogy mit és miért csinál a másik. Tetszik ugyan ez a squadleaderes iránymegjelölés, de van amit ezzel nem lehet elmondani. Múltkor is Dragon Valley-n csak lövögetted bele a ködbe a rakétát, de sokszor fingom nem volt, hogy most éppen mit nyírtunk ki, pedig sokszor nem ártana valami visszajelzés erről. Bár ezek után már sejtem, hogy mik lehettek azok... Egyszer is nézem, belelősz valahova a susnyásba -mondom mit vettél már észre-, erre látom, hogy a gyerek meg repül kifele...A fene a jó dolgát egyeseknek, aztán én meg filózzak azon, hogy TV-nélkül, hogy kéne megoldani egy rázósabb szituációt. Ezért is lenne jó a mikrofon, hogy az ilyen infantry TV-zgetős húzásaid után jól el tudjalak küldeni melegebb éghajlatra. :K :DDD

Új hozzászólás Aktív témák