Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #73540608

    törölt tag

    válasz polonic #564 üzenetére

    Akkor elnézést kérek, mondom, a játékom egyébként eredeti... Akkor a normális menete hogy működik ezeknek a DLC-nek? Fizetni kell érte? Valami olyasmit is olvastam itt, hogy talán mind az 50 "acsit" kell teljesíteni a Live-on, és akkor MS pontok vagy mik alapján le tudod vásárolni... Na már most én a játék kezdetekor belépek a Live-be, de ezeket az "acsikat" nekem nem számolja... Vagy ahhoz akkor a Join Live-nél kell belépni? (Az egész játéknál olyan 26 %-nál járok). Ez nem fogja le nagyon a a játékot? Mert egy figyelmeztető üzenetben mintha ilyesmit írna a Live...

    Más: A főszálban 42 %-nál tartok, a Bane-s mellékszál 100 %, még van még vagy 4-5, de hiányzik egy csomó... Azok a főszál előrehaladtával feloldódnak maguktól? Meg a Zazs-os küldetést csinálnám, de 23 %-nál sehol nem csörögnek a telefonok a városban... lehet ott rontottam el, hogy csak fölvettem a telefonokat, de a térképen nem követtem a kis köröket, és elveszett a jel mindig?

    Ja, és még1 : Ha végigviszem normálon, milyen új ruhák lesznek elérhetővé, vagy lesznek-e egyáltalán? Most csak alapban a macskanéninek van 3...

    Előre is köszönöm a válaszokat mindenkinek!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák