Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • tkazmer

    addikt

    mint ahogy előttem többen mondták, én is a cibet ajánlanám (budapestbankkal, otp-vel és k&h-val van még tapasztalatom, ez utóbbi szintén "különösen ajánlott", bár náluk vállalati ügyfél vagyok, lakossági szinten nem tudom mit nyújtanak).
    alacsony forintszámlavezetési díjak, internetes értékpapírkereskedési lehetőség (ebroker; 330/hó), ingyenes devizaszámla (most pl nagyon jól jött, hogy az euróimat és dollárjaimat nem váltottam át forintra a nyáron vagy korábban:) )
    ezen kívül remek kiszolgálás (volt, hogy 2 ügyintéző is dolgozott az ügyömön egyszerre, illetve vasárnap este is visszajeleztek egy betétlekötés ügyében (ember, nem gép), hogy másnap mikor hívhatnak telefonon. és hívtak is).
    tegnap előtt ugyan kicsit meglepődtem, amikor voltam bent némi pénzt betenni, és érdeklődtem egy kötvény iránt is, és 2x is más emberhez küldtek, de végtére is talán pozitívum, hogy 1: nem elküldtek, 2: a 3. ember tudta a választ:)

    a k&h-ban szintén nagyon jó kiszolgálást kaptam, (volt, hogy zárás után is engedtek pénzt befizetni - azért késtem el, mert egy másik bankból hoztam a pénzt és ott egy 5cm-es szemüveget viselő néni annyi ideig vizsgálgatta a kifizetésnél a nagyítójával a személyimet, hogy addigra a k&h papíron bezárt:) ), de ott ugye nem magánszámlám van.

    úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

Aktív témák