Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sanyithe84

    újonc

    Sziasztok!

    Új vagyok a fórumon és a banggood rendelők közt is. Első rendelés innen de csalódott vagyok bennük (a futárcégben) . Elviekben EU raktárról (UK) jön egy cucc.
    Aseindával adták fel (France express) . 3-7 munkanapos szállítással. Elvileg már rég itt kellene lennie. Track információ szerint 10.e óta semmi sem történt.
    Date / Time Event Data
    28-Apr-2016 18:14 Booked Vincent Nam
    03-May-2016 08:50 Accepted Received at Hounslow Depot
    04-May-2016 13:08 En Route Ready to Ship
    05-May-2016 20:27 En Route Shipped
    09-May-2016 12:06 En Route In Transit - Received at HUB AMS
    09-May-2016 12:28 En Route In Transit - Shipped from HUB AMS
    09-May-2016 20:00 En Route In Transit - The instruction data for this shipment have been p
    10-May-2016 04:50 En Route In Transit - The shipment has been processed in the destination
    10-May-2016 06:36 En Route In Transit - The shipment has been processed in a parcel center

    Mikor kezdjek el aggódni? Már 3 levélváltás volt az ügyfélszolgálattal. 3 napja ez a rendes, jó szállítócég nem képes feldolgozni sem az én sem az ügyfélszolgálat(banggood) levelét.
    Végül is nem lenne gond ha nem ígértek volna 7 munkanapos szállítást, akkor rendelem DHL-el Németországból (E-bay) és az max 1 hét, persze az felárasabb lett volna.
    Aseindával kínából nemrég jött csomagom, az 4-5 hét alatt ért ide.

  • Sanyithe84

    újonc

    válasz Andralin #361 üzenetére

    Igen elég nagy lehúzás. Csak a probléma ez nem 2 hét hanem már lassan egy hónap, Eu ból EU ba ez kicsit sok. Ha holnapig nem jön meg kérek visszafizetést ha lehet és inkább rendelem ebayről, németeknél igaz drágább kemény 4000 forinttal de legalább ténylegesen normális a posta.
    Ha ezt tudom biztos hogy nem innen rendelek. Semmi probléma nem lenne ha 3-4 hetet ír, de 3-7 (munka)napot írt. Igaz azt nem hogy honnan számoljam. Szóval ez a banda lehúzza a kedves vevőt ha nem is pénzzel hanem idővel az biztos.

  • Sanyithe84

    újonc

    válasz dr.darkness #364 üzenetére

    Én is épp telefont rendeltem- vesztemre. És persze hogy gyors legyen expressel. Eléggé kezdek ideges lenni mert azért durva hogy bő hónap alatt nem ér ide valami. Még 15. én számoltam talán hogy kerékpáros futár kihozta volna. Már vissza is ért volna. :DD Vicc az Asendia. Az tuti ezeket kerülöm.

  • Sanyithe84

    újonc

    Szerintem rám és dr.darknessre gondoltál. Nos én vertem a balhét de most paypalon keresztül. Csak a levelezés ment. Innentől kezdve viszont visszafizetés. Ha megjönne akkor meg ha még a másikat nem rendeltem meg akkor kifizetem nekik ha megrendeltem keressenek futárt... Azért bepróbálkozott olyannal fizessem ki ha megjön. Egy kell nem kettő, minek két telefon? Szóval ha megjön sipirc vissza de max csak címet adok és időpontokat ahol elér a futár.
    Persze húznák az időt de ez most már nem működik.
    Idén februárba ebayen volt egy rendelésem kínából. Sajnáltam az eladót de sajnos nem megfelelőt küldött=nem tudom használni, némi levelezés után visszafizette a vételárat. Így lett egy ingyen kínai porfogóm... Persze termék csakis nála volt, sehol nem találok pont olyat amilyen kellene .

  • Sanyithe84

    újonc

    válasz Lackooo84 #379 üzenetére

    Igen az. Én már megléptem a visszautalásos történetet paypalon.
    De még bepróbálkoztak olyannal hogy hát ha megjön fizessem már ki. Erre nyilván a válasz hogy egy azaz egy cucc kell, ha véletlen megjönne mondjuk ma (ami nem jött) akkor oké visszautalom de mivel ez sem történt meg így veszem is az ebayről, aztán majd visszatér a lóvé 3-4 nap múlva. Paypalon már rajta van. Ha véletlen ideérne akkor meg keressenek és rendeljenek futárt a cuccért megadott címre megadott időbe és kezébe nyomom és persze elfelejtjük egymást. Nyilván lenyúlni nem fogom őket de ha már idővel engem lehúztak elég rendesen akkor az ő saruk minden más, oldják meg. Kifizettem volna még 3 al többet is ha normális időbe itt van. Viszont én maximum 5 percet szánok erre szóval mindent intézzenek ők , amúgy is a szállítmányozás ma már nemzetközi ha akarja meg tudja oldani.
    Részemről egy rossz döntés volt a banggood, ebayen fogom németből és persze már csak fehér oukitel k4000 pro van. De jön a nyár, az nem baj legalább kocsiba hagyva nem szívja a napot magába az akku.
    Mást is rendeltem már német bayen és meglepően jól jöttem ki belőle nyilván. Ugyan több volt pár ezressel de cserébe gyorsan és vám + áfa mentesen megjött a jó nagy doboz. Az biztos ezt kinyitotta volna a hivatal méretei miatt.

  • Sanyithe84

    újonc

    válasz Takumaru6969 #400 üzenetére

    Ami nincs és nem sürgős belefér a leírt időbe megrendeli az ember. E digitalba szerintem sok telefon nincs, más magyar shopok árai meg elrugaszkodottak ahhoz képest mennyibe kapod meg van hogy kicsivel kevesebbért van itthon mint a duplája.

  • Sanyithe84

    újonc

    Pár hónapja rendeltem a banggood ról. Nem jött meg a megrendelés, elhagyta a posta valahol hollandiába (france express de asendiával (nem)jött ami a svájci és a francia posta vállalata??? ) . Semmi baj mert sok írogatás után visszakaptam a pénzem. Ebay lett a következő, mai napig papírokkal zaklat az eladó, ebay visszaadta a pénzt mert az eladó csak az időt húzta ( fontos így kiemelem SIMA DHL nem express!!! azaz a magyar posta hozza ki) . Majd jött a gearbest. Nos onnan megjött egyből, DHL Expressel. Úgy ahogy kell, azaz csütörtökön megrendeltem pénteken még semmi majd hétfőn is csak fogadták a csomagot. Kedden este beindult a szállítás és szerdán délelőtt már megérkezett. Effektíve 17 + 3 dollárba került a szállítás de legalább nem hagyják el. Szóval az express tényleg express nem himihumi cégekkel küldik, azzal a móddal és céggel küldik ahogy választod! Tényleg kín keservesen jött össze de hát harmadik a magyar igazság !

Új hozzászólás Aktív témák