Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vandor01

    őstag

    megint remekelt a BG..... a multhonapban a rendelt es KIFIZETETT 5 dron-motor helyett csak 4-et kuldtek persze csomagolos video nem volt hiaba reklamáltam b....ttam a biztositast meg fizettet reggelt level vagy EU priority 1000-ert... mindegy rendeltem tartalékot az Ali-rol.... erteke 3500ft

    ebben a honapban megint megjatszottak lopást mert nem tudom masnak nevezni ha nem rakja bele a csomiba es én nem csinalok kicsomagolos video.... akkor a vegeredméy a szamomra, hogy a BG ellopta! most a kis sarga-tolvaj egy 7500ft-os kamerat felejtett berakni a csomiba.....

    már azzal a gyanuperrel élek, hogy a rosszul fizetett kis kinai melosok lovasitjak meg.. nem tudom minek nekik?.... BG-nek nem kell orul hogy eladta....

    ez van csinaljon mindig mindenki kicsomagolos videot!

    [ Szerkesztve ]

    CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

Új hozzászólás Aktív témák