Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kurtzyx

    tag

    Hello

    Lenne némi problémám.
    Van nekem egy MSI gaming r9 270X 2gigás vgam ami egy asus p8p67le nevezetű förmedvényben foglal helyet a meghajtásról egy 700wattos fsp táp gondoskodik [ingybe volt ezért indokolatlanul nagy:D].
    A probléma a következő: Egy időben szimplán elment a kép és helyette kaptam egy zöld / piros / kockás / csíkos mikor milyen képernyőt, ez most úgy módosult, hogy szimplán csíkos lesz a kép és az egész remeg, ugrál össze vissza. Ezen felül néha hajlamos arra, hogy amennyiben itt hagyom elsötétül a képernyő majd mikor téríteném magához 1xűen nem reagál.
    Valakinek valami tipp?

    [ Szerkesztve ]

  • kurtzyx

    tag

    válasz PiE137 #40886 üzenetére

    Mint pár hszel fentebb írtam is: nekem is r9 270x van.
    Elsőként megjegyezném, hogy jóféle cucc gyönyörűen visz mindent.
    Az okosok azt mondták nekem anno a milyen vgat vegyek topicba, hogy 4gb cf esetén lenne indokolt.
    Szerintem a választás igazából abszolúte gyártó preferencia / hűtés kérdése.
    Nem hiszem, hogy ami fut 1030mhzen az 1000-en ne futna. Ha meg annyira pvps vagy ,hogy minden fps számít akkor úgyis le .. a grafikát jó magasról :).

    Pcxen vettem anno a sajátom 3 év garival, volt ott 1[?] 2 és 5 év garis [sapphire talán] bár ez utóbbi jóval drágább volt + ha jól emlékszek ref hűtéses így én hűtés okán Msi Gaming szériát vettem momentán kifogtam 1 hibás darabot de hát az már más kérdés. A hűtése meglepően halk az előző vgahoz képest [asus gtx560 DCUI] tulajdonképpen eddig nem hallottam, hogy lenne vgam.. lehet nem is megy :D.
    Játszott játékok:
    ESO [zergelésnél azért már gépigényes.]
    WOT [rémes optimalizálás :D kb mint anno a GTA4]
    WT
    LOL
    + a különböző szezonális AAA jószágok.

    Talán egy furcsaság volt vele: amikor megvettem videó/film nézés közben hajlamos volt a kép felső része meg-meg remegni anno azt mondták, h szimplán az ati vgak hajlamosak erre alacsony terhelés alatt bár ez később driver frissítés után elmúlt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák