Hirdetés

Aktív témák

  • szaki1106

    csendes tag

    Hello.

    A következő lenne a problémám (nem biztos, hogy videókártya probléma, de az alaplap topicjában nem tudtak segíteni):

    Szal. Eddig egy ABIT AN-7-es alaplapot - 2600+-os athlonnal - és egy MSI x1950 Pro AGP-t használtam. Ment is szépen, semmi fagyás.
    Azonban a múlt héten kicsit upgrade-eltem a rendszert, vettem egy Core 2 E4300-at, hozzá egy Asrock 4CoreDual lapot és 1 GB DDR2 667-es Kingston memóriát. A tápom egy 350 W-os FSP.
    Amióta ez a gép van (XP és Vista alatt is) a játékok alatt úgy 1 perc után lefagy a gép. A monitor átvált készenlétibe (ergo kikapcsol), a hangot még hallom egy ideig aztán halál.
    Először arra gondoltam, hogy amiatt történhet, mert tuningoltam a procit (2.4 GHz-re), ezért visszaállítottam alapra mert előtte alapon nem fagyott a gép (mondjuk nem nagyon tudtam letesztelni, mert a gép megvételét követően majdnem egyből nekiestem a tuningnak :D. Hiába, ez egy Core 2 :D). Azonban most már alapon is fagy a gép. Windows-ban nem, csak játék közben.
    Túlmelegedés sztem nem lehet a probléma, mert a proci (tuningolva is) max 37-40 fokos, míg a videókártya max 60-62.
    Kipróbáltam több driverrel is, semmi változás.
    A táp remélem nem kevés, hiszen csak egy DVD-író és 2 vinyó van bedugva.
    Mi lehet a probléma?

Aktív témák