Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • B.i.L

    senior tag

    válasz SUPREME7 #2276 üzenetére

    Szia!Figyelj - 37-éves vagyok és már általános iskolában(VI ker.Nagy László)a programozást tanultam a Basic*ben,volt már mindenféle gépem,mindenféle(tört*)verzióm,de eddig nem találkoztam olyan esettel,ami most történt.PB TK81 Gyári Win7(partíción mentve)Laptop.2 éve vettem,és a ventillátor most kezdi megadni magát a sok kosztól.Időközben feltettem a gépre Usb-dongle-t,miért ne alapon - ahhoz a szoftokat,és amikor már nem kellett,leszedtem.Igenám,csakhogy az alaplapi Bluetooth*nem ment.Gyakorlatiasan reset*uninstall drive,reset*reboot,driver install,és KÉPZELD NEM MENT SEMMI! Na most ha forróságtól kimegy az eggyik konntaktom,akkor tönkreteheti az egész gépet(gondolom én,bár lakapcsol 90'celsiusnál) - már pedig 160.ezer forintnyi cucc égett volna bent,csak mert 2 ezer forintos hűtés vacakol,nah azt nem!Tehát összefoglalva:1 hétig driver-eztem és rebootol-tam,mert nem ismerte fel az ezközt a Win7.Az Avastom félóránként óbégatott a sok letöltött cucctól,és akkor az eggyik kliensnél megláttam,szép kis piros betűkkel a Win8-as driver számát - fél óra volt mire lejött : Istentudja honnan***és installal véget vetettem a macerás procedúrának.Megbizonyosodtam affelől,hogy nem a hőség akasztotta ki a konntaktból az ezközt és nemfog a többi alkatrész is tönkremenni.
    Bocsika az OFF-ért
    Xp hmmmm......mintah azt teljesen elfelejtettem volna ....
    ON : igaz Xp-t nemnéztem :U

    [ Szerkesztve ]

    Horgászni mentem...B.i.L

Új hozzászólás Aktív témák