Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AssAssynn

    őstag

    Sziasztok!

    Nem vagyok otthon laptop témában, de a mostani irodai laposomat bővíteni kellene szerintem, mert már iszonyat lassú. HDD rendszeresen 100%-on jár, és a ramok is alapból 80% körül. Nem egész egy fél éve volt újratelepítve, utána egy kicsit jobb volt, de az elmúlt hetekben megint használhatatlan szinte.
    Lekaptam a hátulját és ez a kép tárult elém. Segítenétek, hogy pontosan mire lesz szükségem?


    Egy 4gb-os RAM van benne, és ha jól látom van még egy slot, tehát elvben egy ugyanilyen 4Gb-os DDR3-as laptop ramot veszek, beledugom, és kész, ugye?


    A HDD-t nem bontottam ki teljesen, de talán megtudjátok mondani a kép alapján, hogy mire lesz szükségem. A terv, hogy ezt a merevlemezt eltávolítom és teszek a helyére egy SSD-t. Milyet keressek, sima 2,5"?

    +1 kérdés: gondoltam rá, hogy az eltávolított HDD-t egy megfelelő kerettel beteszem a mostani lemezlejátszó helyére, azt pedig egy külső, USB-s házba teszem. Kérdés, hogy ez mennyire bonyolult művelet, illetve, hogy kb. mennyibe kerülne?

    Köszönöm, ha tudtok segíteni. :R

    "Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

Új hozzászólás Aktív témák