Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szaporv

    tag

    Egyszer nekem is volt dolgom olyan laptoppal amibe fél pohár pepsi folyt bele :)

    Nem is akartam nekiállni mert sok reményt nem fűztem hozzá...így a pepsi 1 jó hetet dolgozott rajta :D

    Na de a lényeg..

    Átmostam többször alkohollal,semmi javulás nagyobb tálba sok-sok alkohol, alaplap alámerült 20percre, még mindig semmi sem történt, aztán fogtam az alaplapot felmelegítettem (radiátorra tettem) úgy kb 60 fokra, újra jött a "tálas" megoldás, tálból ki, radiátorra fel, várakozás, és próba...láss csodát indult, de csak 3x tudtam bekapcsolni utána semmi... bevált folyamat ismétlése megint eredményt hozott, de csak pár indulásra...aztán ment a szó szerint a csap alá amiből kb 75-80 fokos víz jött \nooormális\ :R jó alaposan átmosva BGA-at minden irányból bőségesen :W , hogy alá is kerüljön...utána alkohollal átöblítettem.. 2 nap száradási időt adtam neki :)) utána teszt és indul 20.-ra is 8 órás stresszteszt, ram teszt is jó pár órát futott... emberkének odamertem adni, ez volt kb 10 hónapja, azóta tökéletesen működik, semmi rendellenességgel nem találkozott eddig.

    [ Szerkesztve ]

    hp Elitebook 8540p

Új hozzászólás Aktív témák