Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • solikka

    csendes tag

    Sziasztok!

    Ma eszméletlenül megrázott a notebookom. A billentyűzeten pihentettem a kezem, mert éppen Skypeon beszéltem valakivel, amikor hirtelen megcsapott az áram. Szabályosan éreztem, ahogy ráz "ütemesen", amíg el nem rántottam a kezem egy jó nagy ordtás közepette.
    Tegnap is csinált egy hasonlót az egyik billentyű lenyomásának hatására, de az még jóval gyengébb volt, de már így is erősebb mint amit bármikor éreztem.

    Azt hozzá tenném, hogy a FireWire portom már nagyjából egy éve, néha-néha megcsíp egy picit, de csak annyira mint ha mondjuk hozzáérsz valamilyen fém tárgyhoz, vagy egy emberhez és megráz éppenhogy.

    Na a mai eset az ilyeneknél sokkal sokkal erősebb volt, soha nem éreztem még csak hasonlót sem.

    Amúgy egy Dell Vostro 1510 notebookról van szól, amely 4 és fél éves, az akksija kb 1 hónapja teljesen meghalt, nem tudtam tölteni. Az után 1 héttel megint helyrejött magától és ismét engedte tölteni, anélkül, hogy bármit babráltam volna a gépen vagy a notebookon. A tápkábel külsőre teljesen rendeben van és teljesen sérülésmentes.

    Van ötletetek hogy mi lehet a gond?

Aktív témák