Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • draff

    aktív tag

    válasz Bog #878 üzenetére

    Van azért egy pár tévedésed.
    Ez a navigátor egyáltalán nem noname, (bár én viccesen annak neveztem) s ahogy én a neten villámgyorsan végignéztem, bizony különböző árakon de elég sok helyen hirdetik,
    továbbá - van neki eredeti doboza és mindenféle hozzá való cuccok,
    továbbá - én se a Keleti pályaudvar környékén egy kapu alatt vettem valami seftes cigánytól, hanem egy közismert és nemrég megnyilt nagyáruház Média Mark-jában jó magyar forintért!
    Továbbá - a neten mindenféle számítógépes progikat lehet találni, hogy aztán az egyik letöltöttel simán elindult az iGO navigálás, az egy dolog.

    Ha már annyira a szerzői jogok élharcosa vagy, hát kérdezd végig az országot /de elég csak itt a fórumtagokat/, vajon hány felhasználónak van legális operációs szoftver a gépén? Szerintem 10-ből 7-nek nincs! És akkor mi van?
    Az illetékeseknek és a forgalmazóknak nem kellene olyan drágán adniuk a cuccokat és akkor minden oké lenne.
    Ha meg mégis annyira drágán próbálkoznak, hát egyáltalán ne csodálkozzanak, hogy erre fel "mindenki másként csinálja". Ez egy ilyen ország ---

    pl. amikor az szdsz egyik nyilt napján a Windows-ablak alsó mezőjében megjelent a nem legális szoftverre utaló jelzés, akkor miről is beszélünk? Egy szdsz-nél! Tele volt a hírrel a média és aztán mi lett belőle?
    Szerzői jogok ide vagy oda - egyszerűen semmi sem lett!
    Mindenki hallgat róla mint macisz@r a fűben.
    :R

Új hozzászólás Aktív témák