Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pászka

    aktív tag

    Sziasztok! Tegnap kaptam meg a szervizből a telót ami egy Motorola Defy. Szeretném újra felrakni a már megszokott programjaim de az android market úgy látja hogy még mindig fent vannak a telómon, pedig nem. Ha rákattintok az uninstall gombra a marketen azt írja: There are no Android phones associated with this account. Please sign in with a different account. Ez pedig hülyeség mert ha nem ezt az accuntomat használtam volna javítás előtt nem lenne ott az összes programom a my android app-s fül alatt. Hiába jelentkezek be akár a telefonon akár a számítógépen mindig ugyanaz a hiba. Új program installálásánál pedig ez az üzenet fogad: There are no Android phones associated with this account. Please sign in with a different account. Ez megint egy hülyeség. Már írtam a google-nak várom a választ hátha, de addig is ha van valakinek valami ötlete szívesen venném, mert elég idegesítő hogy nem tudom visszarakni a régi megszokott programjaim, sem újakat nem tudok telepíteni. Még annyit hogy a kártyát is kicseréltettem mert ezt mondták a másik már nagyon régi volt.

    AMD Ryzen 5 5600x // ASUS TUF GAMING B550M-E WIFI // ASUS GeForce Dual V2 RTX 3060 12GB OC GDDR6 // G.Skill 32GB /3200 Aegis DDR4 RAM Kit (4x8GB) CL16 (F4-3200C16D-16GIS)

Új hozzászólás Aktív témák