Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Paqito

    senior tag

    válasz ollie #3135 üzenetére

    Megpróbálom letiltani mot dolgozom, majd 2 után ha végeztem megyek csak haza
    Semmi gáz nem volt a géppel, amikor először összeállt a rendszer, és mindent felraktam a gépre, Vígan írogattam amit akartam. Természetesen nem volt letiltva a Win Cd írója, de nem is foglalkoztam vele, hisz a BS Gold dolgozott rendesen Aztán elkezdett ''válogatni'', van amit írt, van amit nem, és ami bosszantó, hogy ez teljesen vegyes volt, nem lehetett azt mondani, hogy pl. a Hyundai DVD-t nem írja....:( Ekkor még a Pio-ra gyanakodtam, csere után azonban.... azonban fingos sincs most mi van....

    ''Kipróbáltad másik IDE kábellel?''
    Olyannyira, hogy az otthoni vadiúj kábelben sem bíztam, ezért vettem mégegyet, cső IDE kábelt úgis már régóta szerettem volna...:D

    ''Biztos, hogy midnen jól van jumperelve (vinyók + író)?''
    Szvsz biztos, IDE1: vinyó master, DVD rom slave. IDE2: (ez a DVD író) cable selected-en van, de ugyanezt csinálta masteren is, illetve ha nem volt bent a jumper akkor is!

    ''Vagy esetleg az alaplapi IDE vezérlő döglött meg?''

    Erre gyanakszom én is

    "...a Jóakarat szétfröccsen a Butaság szökőkútján, kövér gyerekek gyűjtik a könnyeket egy vak koldus számára, aki egy falragaszt betűz remegő újjakkal: ez itt a pokol!" - Syrius

Aktív témák