Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lujziovi

    csendes tag

    ASUS X77J a gépem és

    ha megnyomom a power gombot, éppen csak felpörög a ventilátor, a winyo működését jelző led éppen csak felvillan és le is áll, a gép be sem bootol, a képernyő meg sem nyikkan, az akksit már levettem 12 órára, F2-vel próbáltam indítani, semmi sehol...a laptopon van 2 kis lakat egyik a num lock, másik a caps lock - és ezek viszont folyamatosan égnek...előzmény: teljesen normálisan működött eddig, de előző nap frissítettem a windows-t, mert már idegesített az állandó felugró üzenetek a frissítésekre vonatkozóan + lecseréltema vírusírtómat Nod 32-ről AVG-re. ennyi, amennyit variáltam..lehet-hogy ez elég volt? a gép nem esett le, meg semmi ilyesmi...

    HOGY TUDOM BEKAPCSOLNI A GÉPET?
    :W

    [ Szerkesztve ]

  • lujziovi

    csendes tag

    Sziasztok!
    van egy asus laptopom és ha megnyomom a power gombot, éppen csak felpörög a ventilátor, a winyo működését jelző led éppen csak felvillan és le is áll, a gép be sem bootol, a képernyő meg sem nyikkan, az akksit már levettem 12 órára, F2-vel próbáltam indítani, semmi sehol...a laptopon van 2 kis lakat egyik a num lock, másik a caps lock - és ezek viszont folyamatosan égnek...előzmény: teljesen normálisan működött eddig, de előző nap frissítettem a windows-t, mert már idegesített az állandó felugró üzenetek a frissítésekre vonatkozóan + lecseréltema vírusírtómat Nod 32-ről AVG-re. ennyi, amennyit variáltam..lehet-hogy ez elég volt? a gép nem esett le, meg semmi ilyesmi...

    hogy tudom ismét bekapcsolni????

Új hozzászólás Aktív témák