Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lyzzard

    aktív tag

    válasz spiritex #45593 üzenetére

    gond csak akkor van, ha feltörik a gmail fiókod, mint egy ismerősömmel megtörtént, és a google letiltotta... nagyjából 60 ezres kára lett a srácnak, de szerencsére a kisebb fejlesztők, meg néhány kiadó engedékeny volt, és ingyenesen megkapott néhány appot

  • s3toraph

    senior tag

    válasz spiritex #45593 üzenetére

    Köszi! :R

    Mindenkihez fordulok:
    Lett egy problémám most, kérlek segítsetek: szereztem egy ZTE Kis Plus-t, amiben még be sem raktam a sim- kártyát. A telefon úgy van ahogy használták, sms-esek benne, egy-két app pluszban, gyári rendszer frissítgetve, ill. az appok egy része memórikártyán volt, de a kártyát nem kaptam hozzá így kicsit furán néz ki, szürkén az app, mellette négyzetben egy pipa. Mindegy, gondoltam megnézem a kamerát, hallgatok zenét, de ehhez kell memcard. Beletettem egy 1gb-os kingstone, fényképezés ok. Majd usb-vel (usb3-ra) PC-re rádugtam hogy filmet és zenét másoljak a memcard-ra, tesznek. Erre alig bír felcsatlakozni, majd mire kb. 4. alkalommal megállt, másolnám rá a filmet (dexter egy része), erre megszakad a kapcsolat. Kábel kihúz. Kiírja a teló hogy rossz a memcard. Mondom leválasztom, és töröljük. Meg is volt, de nem bírta utána felcsatolni. Na, memcard ki, adapterrel laposba be, leformáz gyorsformázással, fájlrendszer marad alapon fat-ban. Vissza telóba (persze közben kikapcs volt, csak így cserélem, kikapcsolt állapotban), és azóta azt csinálja, hogy magától le lenyomódik a képernyő, szóval be-belépked ide oda, de általában csak ugyanazon a sávon a beállításokban, vagy ugyanazokat az ikonokat az asztalon. Ja és lassabb lett a teló, az erintőgombjai is lasabban reagálnak. Ez mi lehet? Most valahogy a gépről vagy a memcardról átjött valami vírus? :F :F A memcard egy x8-ban volt előtte, azzal semmi gond. Mit tegyek? Gyári állapot visszaállítása megoldja a gondot? Mert akkor nyomok egyet, nekem nincs rajta semmi fontos.

    Update: 3 perce abbahagyta, most megint jó... :F :F :F

    [ Szerkesztve ]

    Régi rendszerben: 59 + / 0 - | A legújabb rendszerben (2020.02.28-ig összegyűlt): 162 + / 0 -

Új hozzászólás Aktív témák