Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Mauzes

    őstag

    Üdv!

    Nekem egy Logitech Cordless Desktop MX-em van már vagy 4 éve, és nem akarom lecserélni, mert meg vagyok vele elégedve.
    A kérdésem az lenne, hogy megoldható-e ezzel a fajta vevővel a billentyűzetről vagy egérrel történő számítógépbekapcsolás valahogyan? Mert hiába állítom a bios-ban, nem reagál rá.
    Azért lenne fontos, mert olyan házat tervezek venni, ahol a bekapcsológomb az ajtó mögött van, és nem akarom nyitogatni...

  • Mauzes

    őstag

    Üdv!

    Az egér saját topikja halott, ezért ide írok.

    Van egy Logitech VX Revolution egerem, és van vele kapcsolatban néhány kérdésem/problémám.

    1. A legkevésbé fontos, hogy a SetPoint 4.80-as szoftver annyira összezavarja az egeret meg a billentyűzetet is, hogy hihetetlen. Visszafelé írja be a szavakat, mert mindig előreugrik a kurzor, magától kattint meg ilyenek. Elég fura.

    2. A görgőn nem tudok átváltani gyors görgetésre. Alul van a Microgear-es átkapcsoló, de megakad félúton, és nem ugrik be a másik helyére. Ez szoftver nélkül is azzal is így volt, nem tudom, összefügg-e egyáltalán.

    3. Ami a leginkább zavaró: nehéz vele kattintani. Mindkét gombja tökre nehezen kattintható. Nem szorul vagy ilyesmi, de egyáltalán nem kényelmes, és szerintem nem így kellene lennie. Ha húzok egy ikont az asztalon pl., akkor is néha leteszi, mert az ujjam nem szokott hozzá a szorításhoz. Ilyet soha egyetlen egérrel sem tapasztaltam, a Media Markt-os próba VX-sel sem, csak szerintem ez pl. nem számít gariztatható problémának. De mondom, már akkor elég rossz, ha csak kattintok, ha meg valamit húzni kell, akkor nagyon. És azért játékokban, netes flash-ekben meg a Windows-ban is elég gyakran előfordul ez.

    A garival annyi még a gond, hogy Franciaországban vagyok karácsonyig...

    Valami ötlet, hasznos tanács esetleg?

    Előre is köszi!

Aktív témák