Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • SimS

    senior tag

    Sziasztok

    A tegnapi naptól nekem is win7-et kell használnom és már az elején sok furcsasággal álltam szemben, de a legzavaróbb a következő:

    ha zenét hallgatok (winamp, wmp) akkor folyamatos a hangerő kiegyenlítése. Az alaplapi hangkártyát használom, a saját drivere és szoftvere van fenn, saját eq-val. Biztosan a windows hibája, ugyanis xp alatt is uígy volt. Valami ötlet hogy lehet kikapcsolni ezt?

    mod: ami feltelepült szoftver abban ki van kapcsolva és a windowsos eszközbeállításnál is ki van nyomva.

    SimS

    [ Szerkesztve ]

    Your journey will not end well. You cannot change your fate... no man can BattleTag: hamboo#1540

  • SimS

    senior tag

    Sziasztok

    A következő problémára keresek választ:

    Van egy kisgépem, amit főként filmnézésre használok. Ebben egy 6600GT van / volt. Egy régi 78.xx drivert használtam vele, úgy hogy a TV kimenet (s-video) "kényszerítve" van. A TV sem egy mai darab, máshogy nem látná. A gond, hogy meghalt a kártya :)
    Van elfekvőben egy 8600GT, de azt nem ismeri ez a régi driver, és újabb driverrel meg nem megy a TV out, mert az nVidia "elkúrta" a 100+os driverekben.
    A kérdésem tehát, hogy oldjam meg? TV tunerrel lehet ilyet, vagy az csak bemenet kezelésére való?

    SimS

    Your journey will not end well. You cannot change your fate... no man can BattleTag: hamboo#1540

Aktív témák