Hirdetés

Aktív témák

  • válasz Thrawn #2201 üzenetére

    Már beleírtam :) 420W Ultra Power (16A max. a 12V-os ágon), tesómnak Chieftec 420W. Azt elfelejtettem, hogy ha a VGA órajeleit 480/680-ra csökkentem (a gyári 525/720-ról) akkor megszűnik a probléma. Tegnap a számtech boltban 3x lefutott a teszt hibátlanul, hazaérve beledugdosva az usb cuccokat kezdőtött megint a gond (de előtte szintén jó volt). Kihúztam, akkor is szár maradt (de ezt már írtam). Majd otthon megnézem hidegindítással mit produkál, egyébként 2db 12 centis venti hajtja ki a levegőt, CPU venti meg szívja be.

    LGLuke: Memtest lefut jól. Meg próbáltam már kölcsön 2*1Gb RAMmal is. BIOS szerint CPU 40°, alaplap 40-45°C, VGA szintén 40 körül (driver szerint).
    Szerk: a fesz. ingadozás létezik, az ADSL modemet emiatt kellett a másik szobába dugni, mert nem bírta a tápja és folyton bontott. De ha ez lenne a gond, miért mindig ua. tesztnél hal be? Akkor teljesen véletlenszerű fagyásokat produkálna szerintem.

    Köszi a segítségeket és továbbra is várom az ötletet :)

    [Szerkesztve]

    [Szerkesztve]

    Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

Aktív témák