Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MrDerekas

    addikt

    válasz BladePocok #50719 üzenetére

    0 - Egyszerű. Teljesen grafikus felület, ha kell egerészhetsz is rajta, kényelmes, stb. A bios frissítés hótegyszerű mára már. FAT32-re formázott pendrivera felteszed a legfrissebb bios állományt és a bios-on belül flasheled vele az alaplapot.
    1 - A bios szempontjából szinte teljesen érdektelen, hogy milyen oprendszert telepítesz rá, azaz ettől a választási opciótól függetlenül kínálja fel neked a bios listát.
    2 - A bios-ok egy kronológiai sorrendben vannak feltüntetve. Általában a legutolsót kell csak feltenni (legnagyobb verzió vagy build számú), mert ez tartalmazza az addig kiadott összes frissítést és hibajavítást. Illetve a bios frissítéskor a teljes biost újraírod, tehát értelme nem lenne mindet felpakolni egyesével.
    3 - Bios, chipset, a többit pedig akkor ha esetleg a win10 nem ismeri fel. Utilites-ből pedig ami neked kell. Én szinte semmit nem szoktam ebből a szekcióból, de van hogy nagyon is jó szolgálatot tesznek, tehetnek a usernek.
    4 - Ha időd engedi, akkor minden driver (legelső a chipset) telepítés után javasolt a restart.

    #50720 Hunork Esetleg egy intel hivatkozással segíthetnél.
    Nemrég vettem itthonra egy Asrock 1151 lapot, bele procit és tökéletesen működik az előző konfíg ddr3 moduljaival. Se kompatibilitási listát nem néztem, a proci után sem nyomoztam. Igaz nem combo alaplap csak egy sima h110-es, sima DDR3 foglalatokkal.

    [ Szerkesztve ]

    www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

Új hozzászólás Aktív témák