Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MrDerekas

    addikt

    válasz Hunork #50728 üzenetére

    Én teljesen tudatlanul bepakoltam a DDR3 slottal érkezett alaplapba a régi modulokat. De pl a fenti cikken és a te elgondolásod okán, ránéztem már, hogy is állok ezzel a témával a gyakorlatban. Tehát asrock h110 lap és az uefi menüben a dram-nál ezt írja nekem. DDR3 - 1,35V - Auto
    Tehát az alaplap biosa, auto beállítások mellett, ez esetben optimalizálja ezen feszültségeket? Úgy fest igen. Időm nem volt, tehát egyéb progikkal nem néztem a feszültségeket, de hiszek a bios értékeknek. Teljes nyugalommal használom 1151 vasban a régi ramjaim. (Merthogy hibázás, kékhalál nélkül is stabilan fut a gép az összerakás óta.)
    Csak egy gondolat. Ha gariba visszaküldöm a procit, azt ott hogyan állapítják meg, hogy DDR3 normál ram tette tönkre? Megokolni meglehet, persze, de bizonyítani??? Én kétlem. Részemről ez 21. századi legenda. Mindaddig még nem érkeznek az user sirámok, hogy sorra halnak be a procik.

    www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

Új hozzászólás Aktív témák