Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pete_21

    addikt

    válasz Csapoati #44922 üzenetére

    (#44922) Csapoati és (#44923) bobalazs:
    Kicsit megkésve, de köszönöm szépen a válaszotokat! :)
    Közben az jutott eszembe, hogy ha a Storage Boot Option Control: Legacy Only-ra volt téve, akkor nem UEFI-vel volt feltelepítve a Win10, hanem legacy módban? Ez nem okozhatott inkompatibilitást? (bár nem hiszem...)
    Ahogy írtam, most minden auto-n van, a ventiszabályzáson kívül. Honnan tudom, hogy az auto beállításokkal UEFI-ben, vagy legacy-ban lett telepítve a Win10? :)

    Még lenne egy kérdésem, de ez nem egészen ide kapcsolódik, de nem tudom, hol érdemes feltenni. Biztos, hogy Ti is tudtok benne segíteni: a hátsó USB porthoz használok hosszabbítót, hogy kényelmesebb legyen USB-s eszközöket csatlakoztatni. Amikor az MP3-lejátszóm-at (Sansa Clip) csatlakoztatom erre a hosszabbítóra, akkor vagy fel sem ismeri, vagy felismeri, de néhány másodperc után ledobja. Persze van, hogy működik gond nélkül, de ez ritka. Közvetlen a hátsó USB-be dugva jól működik, illetve az előlapiban is jól megy. A hosszabbítóm valami régi kábel, vagy USB 1.1-es, vagy 2.0-s. Gondolom ez itt a baj, hogy nem 3.0-ás... :) Tudtok ajánlani olyan USB hosszabbító kábelt (apa-anya), ami megbízható, és amivel nem fordulnak elő ilyen USB kompatibilitási gondok (ha lehet, feketét szeretnék)? Vagy bármilyen USB 3.0-ás kábel jó? Mindegy a márka?
    Köszönöm a segítséget!

Új hozzászólás Aktív témák