Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BogyóBP

    addikt

    válasz ctrlaltdel13 #16705 üzenetére

    Attól függ. Nemtudom mi köze ahhoz ki frissiti a biost mert azt te is tudod :) Amúgy én csak akkor vennék ilyen alaplapot ha a megfelelő háttér is megvan hozzá, szóval 4 VGA, brutál CPU, 1500W os táp és jósok pénz áramszámlára, ellenkező esetben teljesen felesleges és csak pénzkidobás. Megérni amúgy megéri mert jó lap szóval itt azt hiszem úgyis a te szemszöged dönt majd illetve hogy mire használnád.

    Mondjuk én még azért arra lennék kiváncsi hogy az a 4 VGA hogyan hűti egymást, én biztos vizhűtésben gondolkodnék ha 1 nél több VGA lenne a gépembe.

    Mondjuk volt már szerencsém 108Db-s audichippes gigabyte laphoz és még a gagyi hangfalamon is extrém jó hangot lökött ki szóval már csak azért is jó vétel. Ami még érdekes rajta az a 8+2 es energiagazdálkodás funkció a többi mind csak afféle PR kábitás ami az olcsobb (20K-s) lapokon is ugyanúgy rajta van.

    Mondjuk azért egyszer kiprobálnék egy ilyen nagyon drága lapot, egyszer kezembe volt egy Asus maximus formula, ugye az még 775 ös volt de az eléggé egy gyors lap volt. Ez meg ugyebár teljesen már platform de higyjétek el, nem véletlen van 10 ezer és 50 ezer ft os alaplap. És itt nemcsak a felszereltségre gondolok hanem a stabilitásra és a gyorsaságra is. Legutobb pl összevetettem egy Asrock N68C-S UCC lapot a mostani MSI 880GM-E41 emmel és hát igencsak látszott hogy az MSI gyorsabb lap, nem az hogy mittomén redbullt játszott a szgépházban de érezhetően gyorsabban reagáltak a rendszerműveletek mint az előbbinél. Az már más kérdés hogy rendszerint hibás biossal került forgalomba amit visszább kellett frissitenem hogy működtethessem, de ez Asrock műveknél sincs máshogy. Ha igazán megbizhatót akarsz akkor inkább Asusra tenném a voksomat. Nem véletlenül vezeti még mindig az eladási piacot.

    [ Szerkesztve ]

    ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

Új hozzászólás Aktív témák