Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • FireShadow

    senior tag

    Hali!

    Napjaink abit / msi lapjaira integralt realtek ALC hang"kari"jaival kacsolatos kérdés lenne. [link]

    [link] itt van h mi hivatalosan a dolog ami kell.
    lfe create, crossover, cut off requency, bass management, bass manager, bass redirection, low frequency effects bass channel és ezek akármilyen mutációja névenelőforduló funkciót tudják ezek driverei?
    Realtek oldalan kivalasztokegyet, es elkezdek keresni ezekre a szavakra: freq, bass, redir, lfe, sub. És nincs találat. :Y durva. És ezek hangkartya leirasok. Legfontosabb funkcio szamomra es nincs rola info.

    szóval akkor kérdés: Vista alatt az ujabb abit / msi lapok hangkarijaval tudok-e winamp sztereo hangot szoftveresen upmixelni 2 hatsora + menynyomóra? Utóbbit frekvencia megadásával. Esetleg ha valaki tudna lökni rola screenshotot? Köszi

    Keeping secrets away from everyone Staring out into another world .. Ocean city girl

  • FireShadow

    senior tag

    válasz #96302336 #984 üzenetére

    talaltam egy shotot:

    és így? (jomostez gigabyte lap, de hasonlo integralt hangkari) Ott fennt középen kivehető a sokat sejtető bass management fül :))
    Csak hallottam hogy vista utalja a hangkartyakat.
    Ez a saját program fullosan fog müködni, vagy hardver mixinget nem fogja engedni és/vagy alap vistás szarokkal kell elérni azt hogy 5.1en szoljon a zeném?
    Bocs ha kicsit off de végülis alaplapból jön a hang.

    Keeping secrets away from everyone Staring out into another world .. Ocean city girl

  • FireShadow

    senior tag

    válasz #96302336 #996 üzenetére

    ez biztató :)
    Manualok-ban tökjol levan irva meg van screenshot is. Gigabytenál legalábbis. Csak olyat merek megvenni ahol sajat szememmel latom hogy bass management ottvan.
    Mivel ra leszek kenyszeritve a vistara elöbb vagy utobb vagy márcsak a dx10 miatt is, biztosra szeretnék menni.
    Gigabyte lapokat nézegetem, és gondok merültek fel:
    kinéztem elöször ezt:[GA-P35-DS3P]
    de a manualjaba néztem screenshotot az audio részlegről és nincs benne bass management fül

    aztán kinéztem ezt: [GA-P35T-DS4]
    de ez már tulzás, de ez a legolcsóbb amiben dts-es hangkari van. Létezik olyan hogy ez csak DDR3at fogad be?

    aztán úgytünik a legdurvább lesz a jó: [GA-P35-DQ6]
    de ez földönkivüli anyagból van és az utolsó kondenzatoron is pipeline hütés található :D

    Utóbbi kettő alapjan ugy tűnt hogy bass management nincs DTS nélkül.
    [KÉP]

    És akkor az játssza a főszerepet hogy ez a DTS-es 2channel to 7.1channel kiterjesztés működik-e vista alatt. Esetleg valakinek van-e konkrétan ilyen "Audio controller from ALC 889A codec and DTS Connect, featuring 106 dB Signal to Noise ratio and supporting for both Blu-ray and HD DVD formats." featurevel rendelkezö alaplapja vistával párositva?

    [ Szerkesztve ]

    Keeping secrets away from everyone Staring out into another world .. Ocean city girl

Aktív témák