Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • oz82

    senior tag

    válasz #65675776 #45338 üzenetére

    Neem, ezzel van : Asrock 939N68PV-GLAN

    A 770-esbe egy MSI HD 6770 van. A 939GlaNba pedig egy HIS HD 6570. Max egy régebbi X1600pró val tudom kipróbálni. De meglátjuk. Kukázok egy Nvidiát valahonnan. De ha azzal is szarakodik akkor 100% lap. Az nForce ennyire nem bírja az új Ati kártáykat?

    Csak azért volt fura, mert először abszolút nem volt probléma. Aztán egyszer egyszer nem indult csak a VGA, aztán egyre többször. stb. Ez átbillent oda hogy szinte egyáltalán nem. Azért gyanakodtam először a tápra, hogy lassan behalt a kártya alatt, de nem egy éhes kártya. Az FSP 250 pedig nem egy xar táp.
    Aztán a PCI e slot. ra gondoltam.
    Régen is volt ilyesmi párosításom, azzal nem volt gond.

    Hát ha el tudnám cserélni ezt an nFos os lapot egy AMD chipsetes 939-es lapra, az jó lenne, mert bővíteni akarok Athlon II 615e-re vagy Bull-ra lassan. azért is vettem a 6570 et. (egyrészt 12k-t megérte nagyon, másrészt HTPC be tökéletes)

    Aki tud és tudja, hogy tud, veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos, tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, az hülye, hagyjátok!

Aktív témák