Hirdetés

Aktív témák

  • tarika

    tag

    Sziasztok
    Egy olyan kérdésem lenne, hogy adott egy Külső merevlemez -Iomega Prestige 1 Tb- a laptopomat el kellett adnom ezért haver odaadta a régi gépét amiből csak a merevlemez hiányzik hát no para, gondoltam majd USB-HDD-ként telepitek rá stb, a gép fel is ismerte stb xp telepitő elindul látja is az egy terrát, csak mikor rákattolok h telepitse egy 20 gb os particióra akkor kiirja h a win lemezkezelője v mi nem tudja rá telepiteni, stb stb, nem emlékszek konkrétan. Na mondom jó proba 2.0 szétszedtem a külső winyót aminek a gyomra egy 1tb os samsung sata2 winyót rejtegett, a gép elég régi, AGP portal, ddr1 es rammal, stb, stb, de a maga idejében penge lap volt ugyanis van rajta két db SATA raid 1 és sata 2 raid port az alaplap alján ez van alá irva, na erre rádugtam a winyót molexba sata átalakitót és annyi winyó felpörög működik ám biosba semmi nem látja telepitő el se indul, mikor indulna a gép kijön valami sata raid ulity ott kiirja h samsung 10132431 akármi ( a számok csak példa ) ... és megáll nem megy sehova, kiirja h press f4 vagy ctrl+s megnyomom de semmi nem történik tovább se lép pls help :S

Aktív témák