Hirdetés

Aktív témák

  • Shuki

    tag

    Sziasztok!

    Nagyon nagyon szükségem lenne a segítségetekre!:S
    Következő lenne a problémám.Van egy viszonylag régi gép (msi 478as alaplap,2,4gh celeron,1gb ram,80gb samsung hdd,stb.)a családban amit kicsit szerettem volna rendbehozni, ám a dolog nem épp úgy sült el ahogy szerettem volna.
    Először is találtam itthon egy régebbi tápot (supercase400w) amit elég sokáig használtam egy ennél jóval erősebb gépben, és gondoltam berakom ezt,mert ami benne volt (azona300w) eléggé elkezdett hangoskodni.(meg úgy az egész gép iszonyat hangos,gyakorlatilag semmi sem szellőzik).Szépen ki is szedtem a régit, beraktam ezt az újat, +egy új hdd t, bekapcsoltam műkött is...kb 1 óráig.Újra akartam indítani, de kidobta nekem a win normál módu indítása opciót, ám az istenért sem tudtam továbblépni.Szépen végigszámolta a 30s et, majd lecsapta magát.Cmost nyomtam meg minden, de az istenért sem akart jó lenni.Aztán nagy nehezen sikerült belépnem a biosba, ahol azt vettem észre, hogy a cpu hőmérséklete 80+C, és venti (Ő) szerinte nem forog.Természetesen forgott, csk nem érzékelte.Ezután szépen átdutgam egy másik másik aljzatba a hűtőt(persze kikapcsolt állapotban),biosban beállítottam,hogy usb keyboard,mosue enabled majd újraindítottam.El is jutottam a win bejelentkezési részéig, viszont ott meg egyszerűen nem akart mozdulni az egér.Innnentől kezdve agyhalál jött, nem bírtam megcsinálni.Vettem egy új egeret, azzal se ment (se ps2 vel se usb sel) Gyakorlatilag nem tudok belépni a win be, iszonyat sok fontos dok. van rajta..nem tudom mi a szar lehet vele.Egér meg se mozdul.Asse tom,hogy ott lefagy az egész, vagy alaplap ment szarrá, nem vágom.Most délután olyan is volt,hogy töltődés közben leállt...Nagyon kivagyok már miatta.Rengeteg gépet raktam már össze, a sajátomét is én szerelgetem, de ezzel egyszerűen nem tudok mit kezdeni.

    Szerintetek mi lehet a baj? MIvel próbálkozzak? Esetleg kuka?

    Köszi nagyon a segítséget!!!!!!

Aktív témák