Hirdetés

Aktív témák

  • karib

    addikt

    Emberek, ez az LFS tényleg elképesztően jó! Terep2 fíling a négyzeten :)

    Játékteremben amúgy ott van a Ferrari Challenge, ami kiváló darab, de elvből nem szórok el ezer forintokat ilyen bohóckodásra :)

    Vissza az LFS-re: a fizikai modell nagyon jó, hangok is, grafika nekem bőven elég, de azt bármikor fel lehet polírozni. Hogy aztán mi lesz belőle, meglátjuk. Remélem lesz utcai-vidéki út, nem csak körpálya, esetleg hegyiverseny sem lenne rossz... NFS ebben a tekintetben verhetetlen, közúton száguldozni - ahhh :]

    Ami külön dícséretet érdemel: az LFS-ben az ipse a kormányt rendesen körbeforgatja, átfog - na ilyet eddig sehol sem láttam (igaz a váltóhoz még nem nyúl). Már csak egy dologra van szükség: egy olyan FFB kormányra, amelyet hasonló mértékben ki lehet tekerni. Az eddig kapható kormányoknak ez a legsiralmasabb aspektusa - általában 180, nagyon jó esetben 270-300 fokot lehet tekerni, és ez édeskevés. A többi flincflanc nem érdekel, de emiatt nagyon háklis vagyok.

    Apropó, a Logitech kihozta a Momo Racinget: a Momo Force technikája, piros vas és bőrborítás nélkül, 10e nettóval olcsóbban és egy váltókarral megfejelve. Nekem tuti ajánlatnak tűnik, ha lezavartam a vizsgákat, hozok is egyet tesztelni a disztribtől. Bár már érzem, hogy nagyon le fogom húzni a kicsi forgástartomány miatt :)

    Department of Redundancy Department

Aktív témák