Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alteran-IT

    őstag

    válasz zsolt_64 #16 üzenetére

    Hát nem véletlen van fidesz 2/3 már bő 12 éve, szóval ezzel csak egyet tudok érteni.

    Viszont rátérve a témára, valahogy én sem tudok 3 hónap megtakarítást összehozni, 6-9-12 hónapot meg főleg nem, pedig már kurva rég dolgozom és már nem egy munkahelyet váltottam, mondjuk most legutoljára jobb lett a fizetésem a váltással, csak hogy a sok idiótának hála az infláció az egekben már 1 éve (és érdekes mód csak nálunk ilyen szar a helyzet), a fizetést meg közben nem emelték, így ugye több a kiadás, mint a bevétel (élelmiszerek közül valami 2x-3x annyiba kerül, a gáz 7x annyiba kerül, szóval ha van is megtakarítása az embernek, itt kurva hamar elmegy, hacsak a fizetést sem emelik vagy 40-50%-al, ami ugye nem történt meg sehol sem), ergo nehezebb bármit is félrerakni, főleg ha vannak rendkívüli kiadások, amik ilyen rendkívüli időkben itt bizony vannak is, jó más Írországban ami kurva messze van innen és egy külön sziget része és mindig is jobb volt az életszínvonal, meg más itt, ahol évtizedek óta fordítva ülnek az emberek a döglött lovon, már ha lehet ezt a rakás habzószájú "éljen fidesz" csőcseléket embereknek nevezni, na de mindegy. Itt az biztos, hogy ilyet az Intel nem tudna megcsinálni, hacsak nem itt is milliós fizetéseket osztogatnának, bár általában a külföldi cégek nem azért jönnek az ilyen országokba, mint magyar, kína stb... hogy magas fizetéseket adjanak az itt dolgozóknak, meg hogy jó munkakörülmények legyenek, meg az Intel szerintem nem is jönne ide.

Új hozzászólás Aktív témák