Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kelly416

    veterán

    válasz Tsebacsi #9749 üzenetére

    Ez azért eléggé konkrét bekezdés:
    "Váltani kell, az jól látszik, mert az olaj mégiscsak véges, gyártani üzemanyagot nem tudunk másból, mert nincs rá kapacitás, étel kell a kukoricából, nem biodízel.
    Fejlődnie kell az akkutechnológiának, az energiatárolásnak és az elektromos rendszereknek, töltésnek is. Ennek ára van. De egészen addig, amíg lokálisan nem pöfög senki, az szerintem messze jobb mint engedni egyszeri Józsinak/Hansnak/Csingcsungnak/Joe-nak, hogy a dízel/benzines szarját pöfögje naphosszat a városokban és szennyezze a saját, a gyereke, a TE gyereked, feleséged, családod levegőjét. :U"
    Nem vettem magamra, sőt! Sajnos rohadtul nem tartunk ott, hogy villanyra cseréljünk mindent. Én is meg voltam indulva egy Spring-ért meg napelemért, aztán átgondoltam és végül sajnos igazam lett. Ha ott beleugrok, most agyalhatnék keményen, hogy miből éljen a család jövőre, ha tényleg havi elszámolás lesz. Pedig boldogan húznám utánfutón villany autóval a benzines motoromat/autómat fedett, gázszűrős/légtisztítós versenypályára.

Új hozzászólás Aktív témák