Keresés

Hirdetés

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

  • Nyárköszöntő hardverszemle

    ph A desktop gép, notebook és ház nyomába sokféle periféria szegődik, sőt, még egy VR headset is tiszteletét teszi heti rovatunkban.

Új hozzászólás Aktív témák

  • #89309696

    törölt tag

    válasz focvis #5373 üzenetére

    Nekem elég volt a Strongbow+energiaital reggelre, nem szeretek berúgni. Azt csak a motor szereti.
    Az alacsonyabb alkoholtartalmú, nagy mennyiségű hideg szomjoltókat szeretem inkább, tipikusan 3-5% környéki koktélok (Le Coq az Aldiban pl) vagy magamnak kevert kollégiumos vackok kicsit igényesebben elkészítve, mint a VBK, dízel, házi radler, a cider energiaital saját ötlet, bár szerintem már nem létezik olyan dolog amit ember ne kevert volna össze.
    Rövideket egyáltalán nem szeretem, max úgy mint a kávérum vagy energiaital alma-körte-barackpálesz.

    0.5 ezrelék fölé sose iszom, mert megdöglök tőle, nem bírom, az agyam fáj, a belem fáj, minden bajom van tőle ha többet iszom. Meg egyébként se akarok.
    Kétszer vagy háromszor voltam részeg egész életemben 18-20 éves koromban, ebből az egyiknél olyan mocskos módon, hogy a végén nem emlékszem több órára és a járdán kapartak össze a többiek, az ágyba belehánytam, a másiknál meg végigordítottam a kocsmában, hogy kiket dugtam meg a faluban és hogyan és ki mennyire volt jó, hát azzal sem lettem előrébb az életben. Szerencsére már mindenki elfelejtette, mert ezek 10 éve voltak.
    Úgyhogy én csak üdítőként iszok alkoholt, de azt is csak a változatosság miatt néha, ha már unalmas a jegestea meg a Fanta.

Új hozzászólás Aktív témák