Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fojtviki

    senior tag

    válasz SoulReaver #76171 üzenetére

    Figyi, nem keltek negatív hullámokat.. Menj csináltasd meg. Probálunk segíteni, hogy nehogy ráfargj. Addig amíg nem vagy ebbe benne, addig nem is fogod megérteni, hogy miért nincs kész soha egy hangbeállítás. Mindig van rajta mit állítani. Ahogy járodnak be a hangsugárzók, ertősítők stb stb. 1 nap alatt nem lehet tisztességesen megcsinálni. Hívhatod negatív hullámoknak stb, a figyelmedet hívtuk fel, hogy nem biztos, hogy oké lesz a dolog. Innentől viszont rád van bízva, oda költöd a pénzt ahova akarod. Probál az ember segíteni, amin átmentünk itt elég sokan, és még én vagyok a hibás?? Mindegy is, visszavontam mindent, sőt biztos profi munkát fog csinálni 10 óra alatt :R

  • Ear001

    addikt

    válasz SoulReaver #76171 üzenetére

    Negatív hullámok? Akkor számoljunk.

    A hangszórókat úgy lehet értelmesen beszerelni, hogy vagy előre elkészített, vagy inkább MDF-ből kap beszerelő gyűrűt. Ennek illesztése, rendes beszerelése 2-3 óra alaphangon. Zajcsillapításhoz rendesen zsírtalanítani kell a fémeket, a legtöbbszőr az ablakemelőt is legalább részben odébb kell rakni valahogy. Legalább egy, masfél óra, de nekem ajtónként kellett rá három-három nap.

    Kábelezés. Rendesen felsaruzva, gumi átvezetőkön rendesen áthúzva, biztosítékolva, 20 centinként rögzítve, meg ugye kárpit le, kárpit vissza másfél óra.

    Szubladát nem előre veszünk, hanem a meglévők közül érdemes kiválasztani a legjobban illőt a leendő tulajjal. Három ládánál ez is simán el tud vinni egy órát.

    A maradék időben pedig mind rendszert tud állítani. Ja nem, mert az első fél-egy órában nagyon durván változik ide-oda a hang, járódik ve a rendszer, jönnek mennek a magasak és mélyek. Nincs is értelme a beállítást elkezdeni. Ha ezen túl van a cucc, akkor lehet tekergetni. Aztán ha már járódott még vagy 200 órát, kapott már szó szerint hideget meleget, akkor lehet belőni olyan 90%-osra.

    Hát ez nem tudom hogybfér be egy napba.

Új hozzászólás Aktív témák